شهردار نیویورک از طرح هایی برای استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی در دولت محلی رونمایی کرد


مدیریت شهردار نیویورک طرحی را برای ایجاد چارچوبی برای سازمان‌های دولتی برای استفاده از هوش مصنوعی همراه با آزمایش اولین چت ربات هوش مصنوعی شهر منتشر کرده است.

دولت اریک آدامز، شهردار نیویورک، طرحی را برای پذیرش و تنظیم هوش مصنوعی (AI) در داخل دولت محلی، و همچنین یکپارچگی جدید در برنامه های شهری منتشر کرده است.

در 16 اکتبر، دولت یک به‌روزرسانی منتشر کرد و گفت که در حال توسعه چارچوبی است که از طریق آن سازمان‌های شهری می‌توانند ابزارهای هوش مصنوعی و خطرات آنها را به دقت ارزیابی کنند. این چارچوب همچنین برای کمک به بهبود دانش و مهارت‌های کارکنان دولت در فناوری‌های هوش مصنوعی و بهبود کیفیت زندگی ساکنان محلی طراحی شده است.

بر اساس این اعلامیه، این طرح شامل 37 «اقدام بزرگ» می شود که گفته می شود 29 مورد از آنها تا یک سال آینده آغاز یا تکمیل می شود.

برخی از اهداف این طرح شامل چارچوبی برای مدیریت هوش مصنوعی، شبکه مشاوره هوش مصنوعی، آماده سازی مقامات شهری برای دانش و مهارت های هوش مصنوعی و انتشار گزارش پیشرفت سالانه هوش مصنوعی است.

شهردار آدامز گفت که در حالی که فناوری فرصت‌هایی را برای دولت فراهم می‌کند تا به طور مؤثرتری به شهروندانش خدمت کند، اما باید در مورد خطرات آن نیز «روی باز» داشته باشد.

مرتبط با: گری جنسلر، رئیس SEC هشدار می دهد که بحران مالی در حال پیشروی مبتنی بر هوش مصنوعی “تقریبا اجتناب ناپذیر” است.

اعلام چارچوب هوش مصنوعی آینده با به‌روزرسانی پلتفرم MyCity Business تکمیل شد که شامل اولین آزمایشی اولین چت ربات هوش مصنوعی نیویورک در سراسر شهر می‌شود. این ویژگی به پاسخگویی به سوالات مربوط به افتتاح یا راه اندازی یک کسب و کار کمک می کند.

ماریا تورس-اسپرینگر، معاون شهردار شهر در امور مسکن، توسعه اقتصادی و نیروی کار، در مورد اپلیکیشن چت بات اظهار نظر کرد و آن را “نقطه عطف مهمی” در دسترسی بیشتر دولت برای همه خواند.

با ایجاد این ابزار ساده و کاربردی، ما در حال رفع موانع بر سر راه منابع شهری هستیم که پتانسیل تأثیرگذاری مثبت بر مشاغل کوچک در نیویورک را دارند.»

چت ربات جدید هوش مصنوعی قادر خواهد بود اطلاعات بیش از 2000 صفحه وب مرتبط با جامعه تجاری نیویورک را استخراج کند تا اطلاعاتی در مورد رعایت قوانین و مقررات، مشوق های تجاری فعلی و بهترین شیوه ها برای جلوگیری از تخلفات و مجازات ها ارائه کند.

در ماه سپتامبر، آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) برنامه‌هایی برای ایجاد و استقرار ربات هوش مصنوعی خود به سبک ChatGPT برای استفاده در تحقیقات اعلام کرد.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نیز اعتراف کرد که SEC از فناوری های هوش مصنوعی برای نظارت بر صنعت مالی برای نشانه های تقلب و دستکاری استفاده می کند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید