اینجا چیزی برای دیدن وجود ندارد: OpenSea دخالت اجرایی در قالی‌کشی 60 میلیون دلاری را رد کرد: خبرنامه Nifty


هم حساب NFT Ethics و هم حساب تجزیه و تحلیل بلاک چین Lookonchain ادعا می کنند که مدیر OpenSea نقش کلیدی در ترویج پروژه AnubisDAO برای سرمایه گذاران داشته است.

به آخرین ویرایش خبرنامه Cointelegraph Nifty خوش آمدید. برای اطلاع از آخرین داستان‌های مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض، ادامه مطلب را بخوانید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty به شما الهام می‌بخشد تا در آخرین روندها و بینش‌های NFT عمیق‌تر شوید.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک گالری هنری در دبی قصد دارد به هنرمندان در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و Web3 آموزش دهد و چرا بازار NFT OpenSea می‌گوید از دست داشتن یک مدیر سابق در قالی‌کشی 60 میلیون دلاری بی‌اطلاع است. بررسی کنید که چه اتفاقی برای ستاره خوش شانس، سریال NFT با مضمون طالع بینی می افتد، و بدانید که یک روزنامه متعلق به دولت چین قصد دارد با پلتفرم NFT خود چه کند.

نگاه اول: گالری هنری دبی هنرمندان را در زمینه NFT و Web3 آموزش خواهد داد

گالری هنری جدید 37xDubai که قرار است در اکتبر راه اندازی شود، با حضور فیزیکی خود به هنرمندان و مجموعه داران در مورد NFT ها و اکوسیستم گسترده تر Web3 آموزش می دهد.

دانیلو کارلوچی، بنیانگذار گالری، گفت که قصد دارد پس از افتتاح، کارگاه های آموزشی را در فضای گالری برگزار کند. علاوه بر این، گالری قصد دارد از NFT های مبتنی بر اینستالیشن هنری «درخت زندگی» برای توکن عضویت خود استفاده کند.

به خواندن ادامه دهید

OpenSea از دخالت مدیر سابق در قالی‌کشی 60 میلیون دلاری «بی اطلاع» است

پس از انتشار اتهامات جدید در رسانه های اجتماعی، پلتفرم NFT OpenSea گفت از شواهدی که می تواند به مشارکت کوین پاولاک، رئیس سابق استارت آپ در قالی کشی بدنام AnubisDAO در سال 2021 اشاره کند، بی اطلاع است.

یک حساب کاربری ناشناس X (توئیتر سابق) به نام NFT Ethics پلتفرم را برچسب گذاری کرد و از آن خواست در مورد اتهامات صحبت کند. آنها ادعا کردند که پاولاک به نام مستعار “0xSisyphus” وابسته بوده و در “معاملات تجاری مشکوک مختلف” شرکت داشته است.

به خواندن ادامه دهید

پروژه NFT طالع بینی ارز ستاره خوش شانس به بیش از 1 میلیون دلار می رسد – CertiK

طبق گزارشی از شرکت امنیتی بلاک چین CertiK، پروژه NFT با موضوع طالع بینی، Lucky Star Currency (LSC) در تلاش برای اجرای یک کلاهبرداری خروج به ارزش بیش از یک میلیون دلار دستگیر شد.

حساب شخصی که پروژه را توزیع کرده است از تابع “withdrawToken” در هر دو قرارداد NFTMerge و AdwardCenter استفاده می کند. این کار بیش از 1 میلیون دلار توکن LSC را از حساب حذف کرد که سپس با استیبل کوین Binance USD (BUSD) مبادله شد و به حساب دیگری ارسال شد.

به خواندن ادامه دهید

روزنامه دولتی چین پلتفرم NFT را راه اندازی می کند

چاینا دیلی، یک روزنامه انگلیسی زبان متعلق به دپارتمان تبلیغات حزب کمونیست چین، قصد دارد پایگاه متا دیتابیس و پلتفرم NFT خود را ایجاد کند.

این نشریه 2.813 میلیون یوان چین (390000 دلار) را به یک پیمانکار شخص ثالث، چینی یا خارجی، برای طراحی پلت فرم NFT اعطا می کند. همچنین بیان شد که مجموعه های دیجیتالی فروخته شده در این پلتفرم را می توان با پلتفرم های دیگری مانند OpenSea و LookRare ترکیب کرد.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید