نیشاد سینگ می گوید در مورد FTX در سال 2022 «خیلی چیزها» وجود دارد که او به یاد نمی آورد – شکایت SBF


تیم دفاعی سام بنکمن-فرید، نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX را پس از سؤالات دادستانی در 16 اکتبر مورد بازجویی قرار داد.

وکلایی که نماینده مدیر عامل سابق FTX سام ‘SBF’ سام بنکمن-فرید بودند، نیشاد سینگ را مورد بررسی قرار دادند و مدیر مهندسی سابق را در مورد رویدادهایی که منجر به تحقیقات Alameda با استفاده از وجوه صرافی رمزنگاری شد تحت فشار قرار دادند.

بر اساس گزارشات از دادگاه در 17 اکتبر، سینگ پذیرفته شده مارک کوهن، وکیل مدافع SBF در طول بازجویی گفت: «خیلی چیزها بود» که او از ژوئن تا ژوئیه 2022 به یاد نمی آورد. مدیر سابق FTX گفته می‌شود که هیچ اطلاعی از یک باگ نرم‌افزاری که بدهی‌های Alameda را بیش از حد اعلام می‌کند، نداشته است تا زمانی که صحبت‌های بین مدیر ارشد فناوری FTX، گری وانگ و توسعه‌دهنده سابق FTX، آدام یدیدیا را شنید.

سینگ با توجه به گزارشات مربوط به اثرات این اشکال گفت: «این یک حفره 8 میلیارد دلاری بود. “کارولین یک اسکرین شات از نموداری که اختلالات تعادل غیرقابل توضیح آلامدا را در طول زمان نشان می دهد، منتشر کرد و خطا آن را توضیح داد.”

بازجویی متقابل وکلای مدافع از سینگ، دهمین روز محاکمه جنایی SBF در نیویورک را رقم زد، جایی که بانکمن-فرید با هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری در FTX و Alameda روبرو است. سینگ در مورد عدم شفافیت در استفاده Alameda از وجوه مشتریان FTX برای سرمایه گذاری ابراز نگرانی کرد و در 16 اکتبر اظهار داشت که در میان مشکلات مالی FTX در نوامبر 2022 افکار خودکشی را تجربه می کند.

مرتبط با: مشتریان FTX می توانند تا اواسط سال 2024 9 میلیارد دلار به صورت تقاضای باز پرداخت کنند

انتظار می رود که دادستان ها تا 26 یا 27 اکتبر به احضار شاهدان درباره اقدامات ادعایی SBF و رویدادهایی که منجر به سقوط FTX شد، ادامه دهند. پس از این تاریخ، تیم دفاع نظریه خود را در مورد پرونده ارائه خواهد کرد. تا به امروز، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda، وانگ و یدیدیا، و همچنین چندین مشتری سابق FTX در این جلسه شهادت داده اند.

انتظار می رود اولین محاکمه جنایی بانکمن-فرید در ماه نوامبر به پایان برسد. او در دومین محاکمه، که قرار است در مارس 2024 آغاز شود، با پنج اتهام دیگر روبرو خواهد شد و به همه اتهامات خود اعتراف کرده است.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید