رسانه های جریان اصلی می گویند NFT ها “کاملا بی ارزش” هستند و جامعه واکنش نشان می دهد


یکی از اعضای انجمن مقاله قبلی را در مورد تبلیغ مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT به اشتراک می‌گذارد و تغییر شدید در روایت رسانه اصلی را برجسته می‌کند.

رسانه اصلی رولینگ استون با استناد به نتایج یک مطالعه dappGambl در مورد “چشم انداز در حال تکامل” NFTها اعلام کرد که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) “در نهایت کاملا بی ارزش هستند”. بیش از 23 میلیون سرمایه گذار) هیچ ارزشی ندارند.

واکنش‌های جامعه متفاوت بود. برخی با این گزارش موافق بودند و برخی گزارش‌های قبلی سازمانی را که از همان NFT‌هایی حمایت می‌کردند که اکنون خواستار آن هستند، مرتبط کردند.

اکثر نظرات در موضوع Reddit با این گزارش موافق است. برخی NFTها را «بدترین چیزهایی که از رمزارزها بیرون می‌آیند» می‌نامند، در حالی که برخی دیگر ادعا می‌کنند که «دوران قبل بی‌ارزش بودند». با این حال، یکی از اعضای جامعه بر این باور است که حتی اگر آنها در حال حاضر بی ارزش هستند، این ممکن است در آینده تغییر کند: “بعضی از آنها باز خواهند گشت. برخی به دلیل گاو نر 1000٪ افزایش خواهند یافت. مردم دوباره عصبانی می شوند که پیکسل ها میلیون ها ارزش دارند.” نوشت.

یکی از اعضای انجمن در توییتر به اشتراک گذاشته شده است مقاله قبلی رولینگ استون که مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) را تبلیغ می‌کرد، تلاش کرد تا تغییر در روایت درون رسانه را برجسته کند.

عضو انجمن قبل از راه اندازی گزارشی را به اشتراک می گذارد. منبع: X

در همین حال یکی دیگر از اعضای جامعه معتقد است در حالی که یک “فلاش بک” زمانی رخ می دهد که رسانه های جریان اصلی چنین پست هایی را به اشتراک می گذارند، ناگزیر دیگری به وجود می آید پشتیبانی او این بیانیه را بیان کرد و گفت: “اکنون زمان خرید است.”

مرتبط با: رونالدو طرح های NFT را در تست پلی گراف به سخره می گیرد

در 3 آگوست، استفاده از گاز اتریوم برای NFT ها به طور قابل توجهی کاهش یافت، که نشان دهنده تغییر احتمالی در استفاده از NFT بود زیرا کاربران به جای تجارت فعال دارایی های خود را حفظ کردند. این واقعیت که NFT ها از نظر مصرف گاز در شبکه اتریوم در سال 2021 در صدر قرار دارند، نشان می دهد که دارندگان NFT فعالانه در حال تجارت و جابجایی دارایی های خود هستند. دو سال بعد، بازارهای NFT که زمانی بر نمودارهای مصرف گاز تسلط داشتند، اکنون از لیست خارج شده اند.

مجله: مجموعه NFT: هنر خلاقانه هوش مصنوعی، Tomorrowland آینده فردا را می فروشد
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید