مهندس Reddit استراتژی را در پشت تعامل NFT در EthCC پاریس به اشتراک می گذارد


اسپاسوا تاکید کرد که انگیزه اصلی اجرای آواتارهای کلکسیونی روی زنجیره، توانمندسازی کاربران با آزادی استفاده است.

میرلا اسپاسوا، مهندس ارشد ردیت در پروژه آواتارهای کلکسیونی، در رویداد کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس در صحنه اصلی حضور یافت تا راهبرد Reddit برای تعامل میلیون‌ها کاربر در مجموعه‌های دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین را روشن کند.

اسپاسوا در ارائه خود گفت که انگیزه اصلی پشت اجرای مجموعه آواتارها در زنجیره این است که به کاربران آزادی استفاده بدهند. با اتخاذ رویکرد زنجیره‌ای، کاربران توانایی انتخاب‌های خود را به دست می‌آورند، از جمله گزینه فروش مجدد آواتارها در بازارهای محبوب توکن‌های غیرقابل تجارت (NFT) مانند OpenSea.

این بدان معناست که کاربران پس از خرید آواتار از سازندگان در Reddit می‌توانند با اکوسیستم NFT تعامل بیشتری داشته باشند و به طور بالقوه از بازار رو به رشد مجموعه‌های دیجیتال بهره ببرند.

اسکرین شات میرلا اسپاسوا در حال ارائه در ETHcc. منبع: یوتیوب

در سال 2022، Reddit یک آواتار کلکسیونی مبتنی بر بلاک چین با یک NFT چاپ شده در Polygon راه اندازی کرد. اسپاسوا گفت که هدف اطمینان از پذیرش گسترده و حمایت از سازندگان برای کسب درآمد از مجموعه هایشان است. او گفت که برای رسیدن به این هدف، Reddit با به حداقل رساندن اصطکاک، بازاریابی مزایای محصول و ارائه یک تجربه یکپارچه، تجربه کاربر را در اولویت قرار داده است.

اسپاسوا توضیح می دهد که برای به حداقل رساندن اصطکاک کاربران، Reddit مبادلات استراتژیک انجام داده است، از جمله توسعه یک کیف پول غیر نظارتی، یک “Reddit Vault” برای تعامل سریع در عرض 30 ثانیه. آنها همچنین خرید فیات را برای کاربران وب و IOS راه اندازی کرده اند. برای افزایش تجربه، Reddit به کاربران اجازه می‌دهد فوراً آواتارهای کلکسیونی را در صورت درخواست دریافت کنند. آنها یک سیستم ناهمزمان برای پرس و جو کردن وضعیت چاپ شده و ارسال شده ایجاد کردند و پس از چاپ NFT، ابرداده های قابل جمع آوری را به روز کردند.

مرتبط با: DeSo برای ایجاد Reddit غیرمتمرکز یک میلیون دلار پاداش ارائه می دهد

در این ارائه، Spasova توضیح داد که آنها چگونه پیام‌رسانی را برای تعامل با کاربران جدید با تأکید بر مزایا، ارزش و تجربه کلی کاربر، ساختار می‌دهند. به قول او:

شما یک آیتم کلکسیونر مبتنی بر بلاک چین دریافت می کنید و هیچ NFT همه اینها را فراهم نمی کند.

اسپاسوا به این نتیجه رسید که استراتژی‌های تجربه کاربری اعمال شده بر روی آواتارهای جمع‌آوری Reddit منجر به گنجاندن بیش از هشت میلیون کاربر در کیف پول‌ها شده است. همچنین به اثرات جانبی مثبتی مانند تقویت تعامل جامعه ارگانیک بین هنرمندان و کاربران در اکوسیستم اشاره کرد. علاوه بر این، او گفت، سرمایه گذاری کاربران در ساخت ابزارهای مختلف بر روی آواتارهای کلکسیونی، تجربه کلی را برای جامعه غنی می کند.

مجله: NFT های تعاملی آینده ورزش هستند، وگاس Sphere هیجان انگیز است: NFT Collector


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *