مجموعه NFT Milady که توسط توسعه دهنده مورد سوء استفاده قرار می گیرد، یک میلیون دلار هزینه می دزدد


شارلوت فانگ، خالق Milady NFT، گفت که Remilia به راحتی افراد درگیر در استثمار را شناسایی کرده و اقدامات قانونی را انجام خواهد داد.

Milady Maker، یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) در بلاک چین اتریوم، قربانی یک سوء استفاده عظیم از هزینه های پلتفرم و حساب های رسانه های اجتماعی شده است.

شارلوت فانگ، یکی از بنیانگذاران مجموعه Milady Maker NFT، در 11 سپتامبر به X (توئیتر سابق) اعلام کرد که یک توسعه‌دهنده در اکوسیستم Milady موفق به انتقال تقریباً یک میلیون دلار از هزینه‌های تولید شده از Remilia Corporation شده است.

Remilia یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که پشت Milady Maker NFT قرار دارد. طبق اعلامیه ای که توسط Fang منتشر شد، DAO درآمد خود را از Bonkler، یک پروژه هنری مالی تجربی که در آوریل 2023 ایجاد شد، به خطر افتاد.

ذخایر Bonkler، قرارداد اصلی و NFT امن هستند. فانگ اظهار داشت که تنها درآمد Remilia از Bonkler در خطر است. سازنده تاکید کرد که ذخایر Remilia “بدون تاثیر” و دارایی های کاربر “کاملا امن” است.

مهاجم پایگاه های کد و همچنین ذخیره دستمزد را به خطر انداخت و با سایر اعضای تیم هماهنگ کرد تا بتواند کنترل رسانه های اجتماعی Remilia را به دست آورد.

به گفته Fang، مهاجم موفق شد سه حساب X از جمله Miladymaker و Remilionaire را تصاحب کند، در حالی که دسترسی به Remiliacorp مسدود شده بود. فانگ با ارائه اکانت های رسمی جدید از جمله RemiliaCorp333، MiladyMaker333 و RemilioBaby گفت: «این سه حساب را تا اطلاع ثانوی به عنوان حساب های در معرض خطر در نظر بگیرید.

مرتبط با: هکرهای پشت سرقت 41 میلیون دلاری سهام BNB و MATIC را با آخرین اقدام خود: CertiK منتقل کردند.

فانگ افزود که Remilia به راحتی افراد درگیر در سوء استفاده را شناسایی کرد و ابراز تمایل کرد که این افراد را تا حد کامل قانون تعقیب کند. وی با بیان اینکه انتظار داریم همه کالاهایمان بازگردانده شود، گفت:

من نمی‌توانم هیچ تقصیری برای چنین وحشیگری پیدا کنم؛ افراد درگیر از شرکت Remilia حذف شده‌اند و اکنون با حداکثر میزان قانون با آنها برخورد خواهد شد.»

Milady که در سال 2021 راه اندازی شد، مجموعه ای از 10000 عکس پروفایل انیمه NFT است که توسط Fang طراحی شده است. در ماه مه 2023، NFT های Milady توسط ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، به طور عمومی تایید شد، که یک میم با استفاده از تصاویر مجموعه Milady NFT منتشر کرد. این حرکت باعث افزایش سریع قیمت پایه Milady NFT شد که متعاقباً از 3.8 اتر (ETH) به 7.8 ETH افزایش یافت.

طبق داده های OpenSea، در زمان نگارش این مقاله، قیمت پایه Milady NFT 2.86 ETH است که در 24 ساعت گذشته تقریباً 15 درصد کاهش داشته است.

مجله: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر: خروج اجرایی بایننس، هوش مصنوعی نزدک دستورات را پاک کرد و SBF درخواست تجدیدنظر وثیقه را از دست داد


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *