پی پال برای ثبت اختراع بازار NFT اعمال می کند، آواتارهای متا تحت تاثیر قرار می دهند: خبرنامه Nifty


پی پال یک پتنت برای سیستمی به ثبت رسانده است که به کاربران امکان می دهد توکن های غیر قابل تعویض را انتقال و خریداری کنند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک هنرمند توکن غیرقابل تعویض (NFT) برای حمایت از یک موسسه خیریه سرطان پول جمع آوری کرد و چرا پلتفرم پرداخت PayPal برای یک بازار NFT ثبت اختراع کرده است. آواتارهای متاورس فوتورئالیستی جدید متا را بررسی کنید و در اخبار دیگر، بشنوید که چرا پروژه بلاک چین متاورس نیل استفنسون با وجود کاهش علاقه، خوش بینانه باقی می ماند.

هنرمند NFT 140000 دلار برای خیریه سرطان جمع آوری می کند

تروور جونز، هنرمند NFT، پس از جمع آوری پول از یک رویداد Web3 در فرانسه، تقریباً 140000 دلار به Maggie’s Edinburgh، سازمانی که به درمان سرطان اختصاص دارد، اهدا کرد. درآمد حاصل از این رویداد به 4000 بیمار مبتلا به سرطان و کسانی که نیاز به حمایت حیاتی دارند کمک می کند.

طبق گفته Maggie’s Edinburgh، بودجه جمع آوری شده توسط جونز بالاترین کمک مالی از یک رویداد هنری در تاریخ این سازمان خواهد بود. پول جمع آوری شده از خدمات بیماران سرطانی و خانواده های آنها حمایت می کند.

به خواندن ادامه دهید

پی پال برای ثبت اختراع در بازار NFT برای تجارت دارایی در زنجیره یا خارج از زنجیره اعمال می کند.

پلتفرم پرداخت PayPal برای سیستم انتقال و خرید NFT خود درخواست ثبت اختراع کرده است. درخواست ثبت اختراع در ماه مارس در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شد و در سپتامبر به اطلاع عموم رسید.

این پتنت سیستمی را توصیف می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد NFT‌ها را از طریق یک ارائه‌دهنده خدمات بخرند و بفروشند. اگرچه ارائه دهنده ذکر نشده است، اتریوم در سند ذکر شده است که نشان می دهد ممکن است شبکه محور باشد.

به خواندن ادامه دهید

ابرداده واقعی است: فناوری “باورنکردنی” واقع گرایانه زاک، توییتر کریپتو را شگفت زده می کند

در حالی که منتقدان همچنان مرگ پایگاه داده متا را اعلام می کنند، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، پیشرفت های شرکت در این زمینه را در پادکستی با استفاده از آواتارهای واقع گرایانه متاورس به نمایش گذاشت.

زاکربرگ و لکس فریدمن مجری پادکست با استفاده از آواتارهای Metaverse با استفاده از هدفون Meta’s Quest 3 و هدفون های حذف نویز مصاحبه ای یک ساعته انجام دادند. این بهبودها توجه کریپتو توییتر را به خود جلب کرد، به طوری که برخی می گویند با مقایسه تکرارهای قبلی ابرداده زاکربرگ با فعلی، “فراداده ارتقا یافته است”.

به خواندن ادامه دهید

پروژه بلاک چین نیل استفنسون ماه کشف را برگزار می کند، زیرا هیجان متاورس محو می شود

پروژه بلاک چین Metaverse Lamina1 رویدادی به نام Open Metaverse Discovery Month برگزار می کند تا به سازندگان و سازندگان اجازه دهد تا متاورس را تجربه کنند. این شرکت بر این باور است که علیرغم کاهش علاقه به ابرداده، این مفهوم تا زمانی که مردم مایل به صرف زمان و هزینه برای آن باشند، باقی خواهد ماند.

به گفته ربکا بارکین، مدیر عامل Lamina1، این پروژه با وجود زمستان کریپتو و افرادی که برای متاورس ستایش می کنند، توانست 50000 سازنده را جذب کند. مدیران اجرایی خوشبین هستند که دیدگاه بنیانگذار نیل استفنسون برای متاورژن، طمع شرکت ها را به چالش می کشد و به سازندگان استقلال بیشتری می دهد.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید