بیمه CNA NFT ها را از سیاست اعتماد 20 میلیون دلاری مستثنی می کند


بیمه‌گر استثنایی اضافه کرده است که بیان می‌کند هر گونه خسارت، خسارت، ادعا، حادثه یا دعوی حقوقی مربوط به NFT تحت پوشش بیمه نامه قرار نمی‌گیرد.

CNA Financial، هفتمین شرکت بزرگ بیمه تجاری در ایالات متحده، از پوشش بیمه 20 میلیون دلاری Schwab Strategic Trust مستثنی شده است.

در پرونده‌ای که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت شده است، بیمه‌گر استثنایی را به سند اضافه کرده و بیان می‌کند که پوشش “هیچ خسارت، خسارت، ادعا، حادثه یا دعوی حقوقی مربوط به NFT را پوشش نمی‌دهد. NFTها به شرح زیر هستند. :

“هر شناسه دیجیتال منحصر به فرد مرتبط با هر فناوری دفتر کل دیجیتالی که ممکن است برای تایید اصالت یا مالکیت هر چیزی، از جمله اما نه محدود به هر مورد دیجیتال، ملموس یا ناملموس استفاده شود، اما نمی تواند جایگزین یا جایگزین شود.”

با قسمت ضمیمه بیمه نامه، خسارات ناشی از NFTها مشمول بیمه نامه نخواهد بود. با این حال، در حالی که NFT ها از این سیاست مستثنی شدند، در سند نیز مشخص شد که «ارز رمزنگاری» در تعریف NFT لحاظ نشده است.

NFT ها در بازار صعودی 2021 محبوبیت خود را به دست آوردند و افراد مشهور و شرکت های مختلف در این روند جهش کردند. اما پس از چند سال، NFTها از نظر قیمت و حجم معاملات به شدت کاهش یافتند. در 3 آگوست، NFT ها کاهش مصرف گاز را نشان دادند که نشان دهنده تغییر در چشم انداز بود.

مرتبط با: کارت‌های نقدی به سبک NFT آینده Web3 هستند – بنیانگذار Animoca با سرمایه‌گذاری بالای 30 میلیون دلار

با وجود کاهش علاقه به NFT ها، برخی از افراد مشهور و کسب و کار همچنان به این فضا روی می آورند. در 4 سپتامبر، کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال، در حالی که تحت آزمایش تشخیص دروغ بود، گفت که قصد دارد NFT های بیشتری را در آینده منتشر کند. تست آشکارساز دروغ به منظور جشن راه اندازی دومین مجموعه NFT آن با صرافی ارز دیجیتال Binance انجام شد.

علاوه بر رونالدو، اخیراً یک شرکت هواپیمایی نیز NFT را در برنامه وفاداری خود قرار داده است. در 31 آگوست، لوفت‌هانزا یک برنامه NFT راه‌اندازی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد کارت‌های پرواز خود را برای بازخرید NFT اسکن کنند. پس از جمع آوری، NFT ها می توانند مسافران را برای دریافت پاداش هایی مانند ارتقاء پرواز یا دسترسی به سالن واجد شرایط کنند.

مجله: تصادف NFT و ایگوهای هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی حضور دارند


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *