هنرمند NFT 140 هزار دلار برای خیریه سرطان جمع آوری می کند


بودجه جمع آوری شده از این رویداد برای کمک به 4000 نفر مبتلا به سرطان و مردم محلی که به حمایت فوری و حیاتی نیاز دارند اختصاص خواهد یافت.

یک هنرمند توکن غیر قابل تعویض (NFT) نزدیک به 140000 دلار (114000 پوند) از یک رویداد هنری در ادینبورگ اسکاتلند برای حمایت از درمان سرطان جمع آوری کرده است.

Maggie’s Edinburgh، سازمانی که به درمان رایگان سرطان اختصاص داده شده است، 114000 پوند از هنرمند محبوب اسکاتلندی رمزارز، تروور جونز، که در یک نمایشگاه خیریه و حراج در مهمانی سالانه Web3 Castle در نزدیکی پاریس پول جمع آوری کرد، دریافت کرد.

با توجه به جمع آوری کمک مالی Maggie’s Edinburgh، بودجه جمع آوری شده توسط جونز بالاترین کمک مالی از یک رویداد هنری در تاریخ 27 ساله مرکز ادینبورگ بود. سخنگویی به نمایندگی از Maggie’s Edinburgh این موفقیت را به “حمایت و اشتیاق جامعه هنری NFT” نسبت داد.

یک بیمار سرطانی (راست) می تواند به لطف ابتکارات خیریه زندگی عادی داشته باشد. منبع: maggies.org

کل پول جمع آوری شده از جمع آوری کمک های مالی برای کمک به 4000 نفر مبتلا به سرطان و مردم محلی که نیاز به حمایت حیاتی دارند استفاده می شود. 30 هنرمند در نمایشگاهی که در Chateau de Vallery در نزدیکی پاریس برگزار شد شرکت کردند. جونز در مورد این رویداد گفت:

سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده از هنرمندان NFT تفاوت زیادی ایجاد می‌کند و به سمت خدمات حمایتی برای بیماران و خانواده‌هایشان که تحت تأثیر تشخیص سرطان قرار گرفته‌اند، اختصاص می‌یابد. “این یک راه فوق العاده برای به یاد آوردن چنین هنرمند محبوبی است که از این بیماری نیز رنج می برد.”

از زمانی که NFTها در سال 2021 مورد توجه جریان اصلی قرار گرفتند، این اکوسیستم فرعی به جامعه کمک کرد تا در ابتکارات مختلف بشردوستانه مشارکت داشته باشد.

مرتبط با: اهدای کریپتو سرعت و دسترسی جهانی را در طول بحران افزایش می دهد

از حمایت از سلامت روان گرفته تا محافظت از قربانیان جنگ گرفته تا کمک به طرح‌های صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)، سرمایه‌گذاران NFT و ارزهای دیجیتال در کمک به جامعه جهانی مشارکت دارند.

علاوه بر این، کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده (FEC) استفاده از NFT ها را به عنوان مشوق های جمع آوری کمک های مالی در سال گذشته تایید کرد. برندهای بزرگ و موسسات دولتی مانند کوکاکولا، صلیب سرخ سنگاپور قبلاً برای حمایت از ابتکارات خیریه مختلف، NFT و کمک‌های ارز دیجیتال را انتخاب کرده‌اند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید