Nexo مستر کارت رمزنگاری شده را برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا راه اندازی کرد


این کارت فقط برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا از 30 کشور جهان باز است.

پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز بلغارستان Nexo یک Mastercard بدهی و وام با پشتوانه رمزنگاری را برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا (EEA) معرفی کرده است.

طبق اعلامیه ای که در 31 آگوست منتشر شد، Nexo Card به کاربران اجازه می دهد تا از طریق تراکنش های بانکی در بیش از 100 میلیون پایانه تجاری در سراسر جهان، استیبل کوین های یورو، دلار آمریکا و پوند انگلیس را خرج کنند. گزارش شده است که تا 9 درصد سود سالانه به موجودی های ذخیره شده پرداخت می شود.

در همین حال، تراکنش‌های وام Nexo Card از ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین (BTC) به‌عنوان وثیقه استفاده می‌کنند و تا 2٪ بازگشت نقدی و 16٪ نرخ بهره سالانه در خطوط اعتباری استفاده شده ارائه می‌کنند. هر دو تراکنش بدهی و اعتباری زمانی که در پایانه ها استفاده می شوند، رمزنگاری کاربران را مستقیماً به پول فیات تبدیل می کنند. Nexo ادعا می کند که دارایی های سپرده شده توسط Ledger و Bakkt بیمه شده اند.

این شرکت همچنین می گوید Nexo Card جدید هیچ کارمزد ماهانه یا عدم فعالیت، هیچ کارمزد ارز تا سقف 20000 یورو (21700 دلار) در ماه و هیچ محدودیتی 10000 یورو (10800 دلار) برای برداشت ماهیانه از خودپرداز ندارد. پس از گذراندن چک های تایید مشتری خود را بشناسید، یک کارت مجازی و یک کارت فیزیکی صادر می شود. هر دو می توانند به Apple Pay و Google Pay متصل شوند. این کارت فقط برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا از 30 کشور در دسترس است.

در اوایل سال جاری، دفاتر شرکت Nexo در صوفیه به دلیل نقض تحریم‌ها علیه روسیه و قوانین مبارزه با پولشویی توسط پلیس بلغارستان مورد حمله قرار گرفتند. این شرکت گفت که قصد دارد از دولت بلغارستان برای خسارات مربوط به این حادثه شکایت کند. به دلیل مسائل مربوط به دولت محلی، Nexo خدماتی را به ساکنان بلغارستان ارائه نمی دهد.

مجله: آیا باید پرداخت باج افزار را ممنوع کنیم؟ ایده ای جذاب اما خطرناک
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *