پایانه تحقیقاتی جدید کوین تلگراف میزبان گزارش های داده های رمزنگاری مهم است


پایانه تحقیقاتی جدید کوین تلگراف ظاهر جدید و ویژگی های بیشتری را برای کمک به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی برای حرکت در فضای رمزنگاری معرفی می کند.

مطلع ماندن در چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال که به سرعت در حال تغییر هستند بسیار مهم است. کوین تلگراف ترمینال تحقیقاتی جدید خود را راه اندازی کرده است، یک مقصد همه کاره برای تجزیه و تحلیل عمیق رمزنگاری، گزارش های دقیق و داده های جامع.

ترمینال تمدید شده تجربه کاربری پیشرفته‌تری را با یک رابط کاربرپسند ارائه می‌دهد که کاوش محتوای غنی ما را چه روی دسک‌تاپ یا دستگاه تلفن همراه آسان می‌کند.

پایانه تحقیقاتی جدید Cointelegraph را اینجا ببینید

ترمینال تحقیقاتی کوین تلگراف به روز شده اکوسیستم کریپتو را مانند قبل پوشش می دهد.

Cointelegraph Research همچنان متعهد به در دسترس قرار دادن گزارش های عمومی رایگان است

بخش مهمی از ماموریت Cointelegraph و Cointelegraph Research ارائه به روزترین اطلاعات در مورد صنعت در حال تغییر بلاک چین و چشم انداز ارزهای دیجیتال است. این نیروی محرکه ترمینال باقی می‌ماند و تحقیقات کوین‌تلگراف همیشه گزارش‌های عمومی رایگانی خواهد داشت که توسط شرکای علاقه‌مند به گسترش انقلاب بلاک چین ارائه می‌شود.

برای کسانی که به دنبال گزارش های دقیق تر یا به روز هستند، دو سطح حرفه ای وجود دارد: Pro و Premium. Pro به کاربران اجازه می دهد تا به مقالات هفتگی Pro و گزارش های بینش سرمایه گذار ماهانه دسترسی داشته باشند. طرح Premium شامل همه چیز در Pro، دسترسی نامحدود به پایگاه داده، و ویژگی‌های اضافی مانند یک تماس ماهانه شخصی‌سازی شده با یکی از تحلیلگران داخلی ما است. راه حل های سازمانی سفارشی نیز بسته به توافق در دسترس هستند.

پایانه تحقیقاتی جدید Cointelegraph سه سطح اشتراک جدید را ارائه می دهد.

از ویژگی های ترمینال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاله

یکی از تغییرات اصلی، معرفی بخش مقاله ای است که بسیاری از جنبه های صنعت کریپتو را بررسی می کند. این مقالات صنعت همه کاره بلاک چین، مسائل جاری در صنعت و بازیگران کلیدی در صنعت را تحلیل می‌کنند.

بخش جدید “مقالات” پایانه تحقیقاتی Cointelegraph.

کوین تلگراف هر روز تمام اخبار مهم در صنعت بلاک چین را پوشش می دهد. مقالات ترمینال تحقیقاتی کوین تلگراف اکنون با داده های مرجع و نمودارهای آموزنده نگاهی عمیق تر ارائه می دهند. علاوه بر مقالات رایگان، این بخش شامل انتشارات سطح اشتراک حرفه ای و آموزش هایی در مورد موضوعات کلیدی مورد علاقه است که تجزیه و تحلیل دقیقی از همه چیز مربوط به تحقیقات بلاک چین ارائه می دهد.

گزارش ها

برای کسانی که به دنبال تجزیه و تحلیل و تحقیق دقیق و سطح بالا هستند، بخش گزارش ها چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در گزارش‌های جامعی که همه جنبه‌های صنعت دارایی دیجیتال را پوشش می‌دهد، از جریان‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و زیرساخت‌های بلاک چین گرفته تا Web3 و روندهای ابرداده، غوطه‌ور شوید. خوانندگان علاقه مند به به روزترین تحلیل ها و پیش بینی ها از گزارش های ماهانه Insights Investor Research Cointelegraph که شامل بررسی های عمیق در وضعیت فعلی صنعت، تجزیه و تحلیل آخرین روندها در بخش های مختلف بازار و پیش بینی های مربوط به ماه آینده .

در اینجا می‌توانید به آخرین گزارش، راهنمای «هیچ‌هایکر برای متاورس» دسترسی پیدا کنید

برای غنی‌تر کردن تجربه‌تان، تحقیقات کوین‌تلگراف با برخی از معتبرترین نام‌ها در صنعت همکاری کرده است. به گزارش‌های نویسندگان محترم مانند bitsCrunch، Delphi Digital و TradingView دسترسی داشته باشید تا دیدگاه‌های منحصربه‌فرد و بینش منحصربه‌فردی را در مورد دنیای ارزهای دیجیتال به دست آورید.

پایگاه های داده

یکی دیگر از بخش های مهم ترمینال، فرمت به روز شده برای دسترسی به پایگاه های تحقیقاتی Cointelegraph است. همه پایگاه های داده فعلی و آینده اکنون به عنوان بخشی از بسته اشتراک Premium در دسترس خواهند بود. کاربران نیازی به محدود کردن خود به حوزه های داده خاص ندارند. در عوض دسترسی کامل به تمامی پایگاه های داده فراهم خواهد شد.

تحقیقات کوین تلگراف طیف گسترده ای از پایگاه های داده را ارائه می دهد تا کاربران را از آخرین پیشرفت های این صنعت مطلع کند.

اتاق صحرایی

حتی در سطح اشتراک رایگان، کاربران می‌توانند فرصت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را ردیابی کنند و در جریان آخرین تحولات کریپتو قرار بگیرند.

دانش به دست آمده می تواند چیزی باشد که در تلاش های رمزنگاری شما تفاوت ایجاد می کند. اولین قدم را امروز با بازدید از پایانه تحقیقاتی جدید کوین تلگراف، ثبت نام برای اشتراک رایگان و پیوستن به جامعه رویایی ما که آینده پول را شکل می دهند، بردارید. دنیای کریپتو پر از فرصت است و تحقیقات کوین تلگراف خوشحال است که دانش ما را برای کمک به شما در مسیرتان به اشتراک بگذارد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. محققان این تیم با ترکیب سختگیری های آکادمیک و تجربیات عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود هستند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی Cointelegraph کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از قابلیت‌های ترکیبی خود استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید