دادگاه نوادا دادخواست رگولاتوری را برای قرار دادن طلبکار پرایم تراست در انتظار رسیدگی تایید کرد


پرایم تراست این فرصت را خواهد داشت تا در جلسه استماع 22 اوت نشان دهد که چرا دادخواست از بخش موسسات مالی نوادا نباید به طور دائم پذیرفته شود.

دادگاه استیناف ناحیه هشتم نوادا دادخواستی از سوی دپارتمان موسسات مالی ایالتی (NFID) پذیرفته است که در آن، پرایم تراست، نگهبان ارزهای دیجیتال به طلبکار واگذار می‌شود و در انتظار رسیدگی است.

در پرونده ای در 14 ژوئیه، دادگاه نوادا تصمیم گرفت تا پس از درخواست 26 ژوئن از رگولاتور مالی ایالت، یک متولی برای Prime Trust تعیین کند. پرایم تراست این فرصت را خواهد داشت تا در جلسه استماع 22 اوت نشان دهد که چرا این دادخواست نباید برای همیشه پذیرفته شود.

NFID گفت: «خریدار منصوب شده توسط دادگاه، عملیات روزانه شرکت را برای تعیین بهترین گزینه برای محافظت از مشتریان پرایم به عهده خواهد گرفت.

این دستور کارمندان و مدیران پرایم تراست را ملزم می کند که هیچ اقدامی که تا حد زیادی با تصمیم دادگاه تداخل داشته باشد، انجام ندهند. طبق پرونده های دادگاه، پرایم تراست یک دادخواست قیومیت با بخش مؤسسات مالی را بر اساس «شکاف قابل توجهی بین دارایی ها و بدهی هایش» پذیرفت.

در آن زمان، رگولاتور مالی نوادا با اشاره به خطر «آسیب جبران ناپذیر» به مردم و «اعتماد به بازار ارزهای دیجیتال در حال ظهور»، از کاربران خواست فوراً خریدار را تعیین کنند. بخش مؤسسات مالی گفت که پرایم تراست به عنوان بخشی از دستور توقف 21 ژوئن خود، «در پردازش برداشت های مشتریان شکست خورده است».

مرتبط با: TrueUSD به کاربران اطمینان می دهد که در معرض Prime Trust مشکل ساز قرار نخواهند گرفت

طبق دادخواست 26 ژوئن، Prime Trust به مشتریان خود بیش از 85 میلیون دلار فیات و 69.5 میلیون دلار ارز دیجیتال بدهکار است. با این حال، طبق گزارش ها، این شرکت تنها حدود 2.9 میلیون دلار فیات و 68.6 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال دارد.

قبل از مشکلات مالی Prime Trust، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و نگهدارنده دارایی دیجیتال BitGo در حال بررسی خرید این شرکت بود. این معامله به طور رسمی توسط BitGo در 22 ژوئن، حدود یک روز پس از صدور دستور توقف توسط NFID، لغو شد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *