با کاهش قیمت توکن، خزانه Near Foundation به 900 میلیون دلار کاهش می یابد


افت 200 میلیون دلاری بیشتر به دلیل کاهش قیمت نزدیک به توکن مطابق با بازار خرس کریپتو بود.

در پایان سه ماهه دوم سال 2023، خزانه اولین لایه بلاک چین Near Protocol (NEAR) به 900 میلیون دلار کاهش یافت زیرا قیمت توکن های NEAR از 1.99 دلار به 1.38 دلار کاهش یافت.

طبق گزارش 10 جولای، Near Treasury در حال حاضر شامل 349 میلیون دلار فیات، 315 میلیون نزدیک و 90 میلیون دلار وام و سرمایه گذاری است. مجموع خالص 16 میلیون دلار و نزدیک به 1 میلیون در سه ماهه دوم به اکوسیستم توزیع شد. در مقابل، خزانه داری نزدیک به 1.1 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2023 بالغ شد. توسعه دهندگان نوشتند:

“بنیاد NEAR به رویکردی بسیار مسئولانه در مدیریت خزانه داری ادامه داده است تا خطر زیان در یک بازار آشفته را به حداقل برساند و در عین حال به تخصیص سرمایه برای انجام ماموریت خود ادامه دهد. به این ترتیب، قرار گرفتن در معرض دارایی های غیر نزدیک به یک فیات محدود شده است. بانک سوئیس دارای رتبه بالا ذخایر نگهداری شده در حساب های آن.

توسعه دهندگان Near همچنین خاطرنشان کردند که در مواجهه با بادهای مخالف صنعت، مانند شکایت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه بایننس و کوین بیس، بنیاد Near تمرکز خود را به سه استراتژی کلیدی تغییر داده است:

  1. توسعه سیستم عامل بلاک چین
  2. ساخت و ساز مداوم اکوسیستم غیرمتمرکز آن
  3. کاربران Web2 را در Web3 قرار دهید
خلاصه گنجینه Near Protocol برای Q2 2023.

در طول سه ماهه دوم، اکوسیستم Near شاهد 1.1 میلیون حساب فعال ماهانه بود. برای سه ماهه سوم، تیم Near گفت که بر مشارکت‌های رو به رشد و حمایت از پروژه‌ها در اکوسیستم Near Horizon تمرکز خواهد کرد. قبلاً در سه ماهه چهارم 2021، Near Protocol یک صندوق اکوسیستم 800 میلیون دلاری ایجاد کرد که به کمک های مالی غیرمتمرکز، کمک های مالی بنیاد، صندوق های راه اندازی و وجوه برای مراکز منطقه ای تقسیم شد.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه درمان کنیم
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *