فروشنده شخص ثالث Nansen از نقض امنیتی رنج می برد و بر داده های کاربر تأثیر می گذارد


ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل رمزارز گفت که نقض امنیتی یک فروشنده شخص ثالث حدود 7 درصد از کاربران سیستم را تحت تأثیر قرار داده است که بلافاصله از این رویداد مطلع شدند.

نانسن، یک شرکت پیشرو در تحلیل رمزارز و بلاک چین ارسال شد پلتفرم رسانه اجتماعی X گزارش داد که یکی از فروشندگان شخص ثالث آن با نقض امنیتی مواجه شده است که بر 6.8 درصد از کاربران آن تأثیر گذاشته است.

به گفته نانسن، این نقض به هکرها امکان دسترسی به حقوق اداری یک حساب کاربری را داد که برای “ارائه دسترسی مشتری” به پلتفرم آن استفاده می شد.

بدون نام بردن مستقیم شرکت آسیب دیده، گفت که فروشنده “یک شرکت تاسیس شده است که توسط بسیاری از شرکت های Fortune 500، همراه با سایرین در صنعت، برای مدیریت داده ها استفاده می شود.”

گزارش شده است که برخی از هش‌های رمز عبور و همچنین آدرس‌های ایمیل کاربرانی که تحت تأثیر این نقض قرار گرفته‌اند فاش شده و آدرس‌های بلاک چین گروه کوچکی در معرض خطر قرار گرفته است.

نانسن گفت که آنها افراد آسیب دیده را شناسایی کرده و به آنها اطلاع دادند و از همه خواستند رمز عبور خود را تغییر دهند. وی همچنین تصریح کرد که وجوه کیف پول تحت تأثیر این حادثه قرار نگرفته است.

مرتبط با: PYUSD PayPal با پذیرش زودهنگام مبارزه می کند – نانسن

Nansen یک منبع پیشرو در فضای رمزنگاری است که تجزیه و تحلیل زنجیره ای را در مورد بسیاری از بازیگران اصلی صنعت ارائه می دهد.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، الکس سوانویک، مدیرعامل Nansen گفت که او معتقد است در آینده پروتکلی مطابق با تنظیم کننده وجود خواهد داشت که شفافیت بلاک چین را با حریم خصوصی کاربر متعادل می کند.

در ماه مه، این شرکت یکی از شرکت‌هایی بود که تأثیرات بازار نزولی جاری را احساس کرد و تقریباً 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید