کیف پول چند زنجیره ای Exodus درآمد ۱۲.۴ میلیون دلاری و درآمد خالص ۱.۹ میلیون دلاری را در سه ماهه دوم ثبت کرد.


برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن، درآمد Exodus نسبت به سال قبل 4 درصد کاهش داشت، اما نتایج آن با کاهش 6 درصدی هزینه بهبود یافت.

کیف پول چند زنجیره ای Exodus نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم سال 2023 اعلام کرد و نشان داد که درآمد آن 12.4 میلیون دلار است که 4 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. درآمد خالص به 1.9 میلیون دلار رسید.

بر اساس گزارش Exodus، کسب و کار تجمیع مبادلات با مجموع 11.6 میلیون دلار، بیشترین درآمد کل سه ماهه را به خود اختصاص داده است. درآمد استخدام فیات از سال 2022 با 220 درصد افزایش به 561000 دلار رسیده است. حجم معاملات ارائه دهندگان صرافی در سه ماهه دوم 591.5 میلیون دلار بود که 12 درصد نسبت به سه ماهه دوم سال 2022 کاهش داشت. بیشترین دارایی های معامله شده در این سه ماهه بیت کوین (BTC)، تتر (USDT) و اتر (ETH) با 27 درصد، 16 درصد بوده است. و به ترتیب 12 درصد حجمی.

Exodus از هزینه های یکپارچه سازی API که توسط اشخاص ثالث دریافت می شود درآمد کسب می کند. با این حال، تعداد کاربران فعال ماهانه با کاهش 6 درصدی به 772839 نفر در سه ماهه دوم از 817972 نفر در سال گذشته رسیده است.

دارایی های نقدی و دیجیتالی Exodus. منبع: خروج

علیرغم کاهش درآمد، نتایج Exodus در سه ماهه دوم به 7.1 میلیون دلار با کاهش 6 درصدی هزینه سالانه بهبود یافت. این شرکت بیان کرد که کاهش تعداد پرسنل و هزینه‌های زیرساخت ابری به کاهش هزینه‌ها کمک کرده است، “معادل تمام وقت تیم Exodus که تا 30 ژوئن 2022 290 نفر بود، تقریباً 195 معادل تمام وقت بود. از 30 ژوئن 2023.”

در میان بازار نزولی، Exodus همچنین تخصیص اداری و بازاریابی را تا 65 درصد در سه ماهه کاهش داد که منجر به هزینه 4 میلیون دلاری شد. مجموع هزینه های عمومی و اداری 32.2 درصد از درآمد شرکت را تشکیل می دهد. این نرخ نسبت به 87.1 درصد در سه ماهه دوم سال 2022 کاهش قابل توجهی را نشان داد.

تا 30 ژوئن، Exodus دارای 46.2 میلیون دلار بیت کوین، در کنار 55 میلیون دلار پول نقد، معادل های نقدی و اسناد خزانه داری ایالات متحده بود و این شرکت ادعا کرد که یکی از معدود شرکت های سهامی عام است که بیش از 1000 بیت کوین در خزانه خود دارد.

در میان تحولات کلیدی در سه ماهه، این شرکت یکپارچه‌سازی با Robinhood Connect را راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان می‌داد از طریق پول نقد و قدرت خرید ادعایی رابینهود، ارزهای دیجیتال را در Exodus خریداری و نگهداری کنند. Exodus همچنین پشتیبانی کاملی از Arbitrum و Optimism و همچنین Matic Staking اضافه کرده است.

بر این اساس، گام بعدی برای Exodus ارائه فناوری ما به شرکت‌های دیگر است که اغلب به عنوان کیف پول به عنوان سرویس یا زیرساخت به عنوان خدمات شناخته می‌شوند.»

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *