Miss Universe ارتباط با پروژه پولی اخیرا اعلام شده را رد می کند


سازمان Miss Universe گفت هیچ پیشنهاد ارز دیجیتال Miss Universe یا بلاک چین مربوط به Miss Universe یا Miss Universe Philippines وجود ندارد.

سازمان Miss Universe هرگونه دخالت در پروژه Miss Universe Coin را که در رویداد هفته بلاک چین (PBW) فیلیپین در اوایل ماه جاری اعلام شد، رد کرده است. PBW گفت که آنها با همه طرف های درگیر در ارتباط هستند و به زودی به روز رسانی را منتشر خواهند کرد.

اوایل این ماه، پروژه ای به نام Miss Universe Coin در PBW اعلام شد. دونالد لیم، بنیانگذار سازمانی که PBW را مدیریت می کند، در این رویداد گفت که PBW “Miss Universe Coin” را راه اندازی خواهد کرد. اما هفته‌ها پس از اعلام این خبر، سازمان رسمی Miss Universe هرگونه ارتباط با پروژه پولی را رد کرد و گفت که این یک تقلب بوده است.

اعلامیه رسمی در صفحه فیس بوک Miss Universe منتشر شده است. منبع: فیسبوک

در 22 سپتامبر، صفحه رسمی فیس بوک Miss Universe اعلام کرد که سازمان Miss Universe و JKN Global Group، شرکتی که پشت این مسابقه قرار دارد، با پروژه پولی اعلام شده در رویداد PBW مرتبط نیستند. به گفته این سازمان، “تمام راه حل های قانونی در خصوص این تخلف را پیگیری خواهد کرد.”

آنها نوشتند: «در حال حاضر هیچ پیشنهاد ارز دیجیتال Miss Universe یا بلاک چین موجود نیست، و این محصولات به هیچ وجه در روند رای گیری یا انتخاب مسابقات Miss Universe یا Miss Universe Philippines دخیل نیستند.

مرتبط با: JPEX پس از هشدار ناظر هنگ کنگ، کارمزد برداشت را به تقریبا یک هزار دلار افزایش داد

در بیانیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، نماینده سازمان میس یونیورس مدعی شد که سکه میس یونیورس یک “کلاهبرداری” است و آنها انتظار دارند در رویدادهای دیگر در سراسر جهان اعلام شود. ما گمان می‌کنیم که ممکن است مردم در حال برنامه‌ریزی برای صحبت در مورد آن در کنفرانس‌های بلاک چین آتی در دبی و سنگاپور باشند. آنها گفتند: “اگر آنجا را دیدید، لطفاً آن را نپوشانید، این یک تقلب است.”

در بیانیه ای که در X (توئیتر سابق) منتشر شد، PBW گفت که در حال حاضر با همه طرف های درگیر در ارتباط هستند و در اسرع وقت به روز رسانی را اعلام خواهند کرد. کوین تلگراف با هفته بلاک چین فیلیپین تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مجله: اتهام کلاهبرداری 1 میلیارد دلاری میلیاردر چینی، شرط بندی 11 میلیون دلاری کوون، زو سو و اسلام: آسیا اکسپرس
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید