ماینر بیش از 500 هزار دلار در هزینه تراکنش BTC به Paxos بازپرداخت می کند


ممپول، کاوشگر بیت کوین، داده های بلاک چین را به اشتراک گذاشت که تأیید می کند وجوه در 15 سپتامبر بازگردانده شده است.

یک ماینر بیت کوین (BTC) که 19.8 بیت کوین کارمزد دریافت کرده بود، پس از ادعاهایی مبنی بر اشتباه این شرکت در پرداخت بیش از 500000 دلار هزینه انتقال بیت کوین، این پول را به شرکت زیرساخت بلاک چین Paxos برگرداند.

در 10 سپتامبر، جامعه کریپتو پس از مشاهده یک تراکنش BTC که تقریباً 500,000 دلار کارمزد برای جابه‌جایی حدود 2,000 دلار با میانگین کارمزد شبکه حدود 2 دلار پرداخت می‌کند، متحیر شد. گمانه زنی های مختلفی مطرح شده است، برخی معتقدند که این فرآیند با کپی و چسباندن داده ها و چسباندن تصادفی آن در جعبه کرایه بدون بررسی مجدد چاپ انجام شده است.

در 13 سپتامبر، Paxos اعلام کرد که انتقال توسط سرورهای خود انجام شده است. پس از این ادعا، این شرکت به کاربران خود اطمینان داد که وجوه آنها امن است و وجوه متعلق به Paxos است. این شرکت همچنین اذعان کرد که این خطا مربوط به خود اوست و توضیح داد که PayPal در این خطا دخیل نبوده است.

تقریباً یک روز پس از ادعاهای Paxos، ماینر بیت کوین که پول را دریافت کرده بود، پس از موافقت با بازپرداخت مبلغ به Paxos، به X (توئیتر سابق) مراجعه کرد تا ناامیدی خود را ابراز کند. ماینر از دنبال کنندگان X پرسید که در عوض چه کاری انجام خواهند داد و اکثریت به توزیع پول بین سایر ماینرهای بیت کوین رأی دادند.

با این حال، به نظر نمی رسد که این توصیه مورد توجه قرار گرفته باشد. داده های بلاک چین به اشتراک گذاشته شده توسط کاوشگر بیت کوین ممپول تایید کرد که وجوه واقعاً در 15 سپتامبر بازگردانده شده است.

مرتبط با: مدیر عامل Nansen: چگونه بین شفافیت و حریم خصوصی بلاک چین تعادل برقرار کنیم؟

هزاران دلار کارمزد تراکنش قبلاً به دلیل اشتباهات از دست رفته است. در سال 2019، یک کاربر اتریوم پس از اشتباه چسباندن مقادیر در فیلدهای اشتباه، تقریباً 400000 دلار در اتر (ETH) از دست داد. خوشبختانه، استخر استخراج اتریوم Sparkpool به کاربر کمک کرد نیمی از وجوه از دست رفته را بازیابی کند.

مجله: تصادف NFT و ایگوهای هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی حضور دارند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *