LinkedIn متعلق به مایکروسافت، دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استخدام کنندگان منتشر کرد


لینکدین قصد دارد یک دستیار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استخدام کنندگانی که به دنبال نامزدهای شغلی هستند، آزمایش کند و همچنین یک دستیار آموزشی هوش مصنوعی را در بخش یادگیری خود منتشر خواهد کرد.

لینکدین، پلتفرم اجتماعی متمرکز بر تجارت و متعلق به مایکروسافت، از راه اندازی ویژگی های هوش مصنوعی جدید (AI) خبر داد که به جویندگان کار در یافتن نامزدها کمک می کند.

LinkedIn در 3 اکتبر اعلام کرد که برنامه آزمایشی “Recruiter 2024” را راه اندازی می کند، ابزاری که با هوش مصنوعی برای استخدام کنندگان کار می کند.

بر اساس این اعلامیه، استخدام‌کنندگانی که از این ابزار استفاده می‌کنند، اکنون می‌توانند با استفاده از «زبان طبیعی» برای یافتن نامزدها در پلتفرم، سؤال بپرسند. علاوه بر این، این ابزار همچنین می تواند برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای مشاغل مورد استفاده قرار گیرد.

در اجلاس Talent Connect Summit در نیویورک، رایان روسلانسکی، مدیرعامل لینکدین، گفت که صنعت به تاکتیک‌های جدیدی نیاز دارد و هوش مصنوعی می‌تواند به ایجاد آن‌ها کمک کند.

خبر خوب این است که هوش مصنوعی نه تنها نیاز به کتاب‌های بازی جدید را تسریع می‌کند، بلکه ابزاری عالی برای کمک به همه شما در ایجاد آن تاکتیک‌ها خواهد بود.

همراه با ابزار استخدام مبتنی بر هوش مصنوعی، لینکدین همچنین مربیگری مبتنی بر هوش مصنوعی را در بخش یادگیری لینکدین راه اندازی کرده است. او گفت که ویژگی هوش مصنوعی می تواند محتوا را سفارشی کند و توصیه هایی را در زمان واقعی بر اساس اهداف شغلی کاربر ارائه دهد.

سال گذشته، لینکدین گزارش داد که علاقه به دوره های هوش مصنوعی 65٪ افزایش یافته است. در حال حاضر، ابزارهای جدید استخدام و یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی برای تعداد کمی از کاربران در دسترس خواهند بود و در طول سال به طور گسترده در دسترس خواهند بود.

مرتبط با: سامسونگ تراشه‌های هوش مصنوعی را با استارت‌آپ کانادایی Tenstorrent توسعه خواهد داد

LinkedIn متعلق به مایکروسافت است و طبق گزارش ها از فناوری OpenAI استفاده می کند که توسط مایکروسافت و سازنده چت ربات محبوب هوش مصنوعی Chat-GPT پشتیبانی می شود تا ویژگی های هوش مصنوعی خود را توسعه دهد.

در ماه مه پیام‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استخدام‌کنندگان منتشر کرد و از آن زمان گزارش داده است که 74 درصد از کاربران می‌گویند در زمان آنها صرفه‌جویی می‌کند.

لینکدین یکی از شرکت‌هایی است که شروع به ادغام اپلیکیشن‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در فعالیت‌های خود کرده است. در 27 سپتامبر، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، پاسخ خود را به Chat-GPT با دستیار جدید چت هوش مصنوعی معروف به Meta AI اعلام کرد.

دستیار هوش مصنوعی متا در پلتفرم های متعلق به متا از جمله رسانه های اجتماعی محبوب و برنامه های پیام رسانی اینستاگرام، فیس بوک و واتس اپ ادغام خواهد شد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید