متاورس در غرب مرده است، اما در آسیا «بسیار داغ» است: یکی از بنیانگذاران سندباکس


سباستین بورگت یکی از بنیانگذاران سندباکس می گوید صنعت ابرداده در هنگ کنگ، کره و ژاپن در حال رونق است.

سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی The Sandbox، می‌گوید این پایگاه داده ممکن است برای کاربران ساکن در ایالات متحده “مرده” به نظر برسد، اما این صنعت در سراسر آسیا در حال رشد است.

بورگت در گفتگو با کوین تلگراف در اجلاس Web3 اتحاد بازی های بلاک چین آسیایی در سنگاپور در 12 سپتامبر گفت که سال گذشته تقریبا 50 درصد از تجارت سندباکس از کشورهای مختلف آسیایی بود.

بورگت گفت: «اگر روی آسیا تمرکز نکنید، فکر می‌کنید که متاورز در آمریکای شمالی و سواحل غربی مرده است.

اما هوا در آسیا بسیار گرم است. پس از ژاپن، هنگ کنگ و کره جزو دو بازار برتر هستند.

در همین حال، Borget اشاره کرد که به زودی راه اندازی Lion City را در Token 2049 در سنگاپور اعلام خواهد کرد، محله جدیدی متشکل از 512 طرح مجازی در پایگاه ابرداده Sandbox، که هدف آن نمایش فرهنگ سنگاپور از طریق مشارکت با تعدادی از شرکت های جهانی است. مارک ها

بورگت توضیح داد که چگونه The Sandbox یک فروش بزرگ زمین مجازی را در ترکیه تکمیل کرد، جایی که پایگاه داده فراداده دارای آنچه او به عنوان یک “اکوسیستم عظیم” توصیف می کند، دارد.

سباستین بورگت در اجلاس وب 3 اتحاد بازی های بلاک چین آسیایی روی صحنه سخنرانی می کند. منبع: کوین تلگراف

او افزود: «اکوسیستم Sandbox رشد کرده و شامل بیش از 400 برند در سراسر جهان، 700 شریک و 200 آژانس تایید شده بر روی Sandbox است.

علیرغم کندی استفاده از ابرداده در غرب، بورگت به تعدادی از پیشرفت‌های جدید در وب3 و بخش واقعیت مجازی با خوش‌بینی گسترده‌تری نگاه کرد.

اولین پیشرفت قابل توجه، معرفی NFT های پویا بود که به سازندگان اجازه می داد ابرداده ها را تغییر دهند و ظاهر و ویژگی های یک دارایی معین را تغییر دهند.

“من فکر می کنم هر NFT باید واقعا منحصر به فرد باشد، نه فقط از نظر ظاهر، بلکه از نظر تمام ویژگی های ابرداده.”

ما اغلب این مقایسه را با دنیای واقعی انجام می دهیم، جایی که به این صورت است: اگر من یک راکت تنیس بخرم، آیا اگر آن را بخرم همان چیزی است که پیت سامپراس از قبل یا بعد از آن استفاده کرده است؟ بورگت شوخی کرد.

علاوه بر این، بورگت خاطرنشان کرد که راه اندازی هدست واقعیت افزوده ویژن پرو اپل یک گام بزرگ رو به جلو برای صنعت ابرداده است، با ویژگی های واقعیت گسترش یافته که به دارایی های دیجیتال در محیط های فیزیکی اجازه می دهد تا به عنوان دارایی واقعی به نظر برسند.

مطالب مرتبط: انیموکا قصد دارد شناسه های دیجیتال و سیستم امتیازدهی را برای Web3 توسعه دهد

“این دارایی های دیجیتال را به شما نزدیک می کند. Borget توضیح داد: به جای نشستن در کیف پولی که باید آن را در یک مرورگر یا صفحه برنامه خاص باز کنید، اما در محیط اطراف خود.

“اکنون که می توانید محتوای خود را از نزدیک ببینید، می توانید حتی بیشتر با آن درگیر شوید.”

در نهایت، بورگت به این نتیجه رسید که هیچ راه درست یا نادرستی برای صنعت ابرداده برای تشویق پذیرش گسترده Web3 وجود ندارد.

سباستین بورگت در اجلاس وب 3 اتحاد بازی های بلاک چین آسیایی روی صحنه سخنرانی می کند. منبع: کوین تلگراف

در صنعت بازی‌های سنتی موقعیت خوبی وجود دارد که باور کنیم استفاده از وب 3 تنها در صورتی اتفاق می‌افتد که بازی‌هایی را ارائه دهید که کیفیتی برابر با بازی‌های وب2 داشته باشند که در آن بلاک چین یک ویژگی است.

در حالی که Borget اذعان داشت که این می تواند یک مورد استفاده قوی برای بسیاری از شرکت های بازی در این صنعت باشد، او خاطرنشان کرد که ابرداده هایی مانند The Sandbox به ایجاد تجربیات جدید برای کاربران متفاوت با دنیای بازی های سنتی کمک می کند.

آسیایی اکسپرس: لویاتان هوش مصنوعی Tencent، کلاهبرداری 83 میلیون دلاری نابود شد، ممنوعیت چشمگیر چین


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *