MetaMask Snaps به کاربران اجازه می دهد تا از طریق Solflare با Solana DApps تعامل داشته باشند


فیلیپ دراگوسلاویچ، یکی از بنیانگذاران Solflare، گفت که این ادغام “اصطکاک” را که از ورود کاربران بالقوه به اکوسیستم سولانا جلوگیری می کند، از بین می برد.

ارائه دهنده کیف پول Solana، Solflare، MetaMask Snaps را ادغام کرده است تا به کاربران MetaMask اجازه دهد تا نمونه کارها Solana خود را مستقیماً از کیف پول رمزنگاری محبوب مدیریت کنند.

بر اساس اعلامیه ارسال شده به کوین تلگراف، ارائه‌دهنده کیف پول Solana (SOL) با ادغام جدید، مانع ورود و استفاده از بلاک چین سولانا را کاهش می‌دهد. با استفاده از افزونه ای به نام MetaMask Snaps، Solflare به کاربران MetaMask اجازه می دهد تا با برنامه های غیرمتمرکز مختلف (DApps) در اکوسیستم Solana تعامل داشته باشند.

به گفته فیلیپ دراگوسلاویچ، یکی از بنیانگذاران Solflare، “اصطکاک” در راه اندازی کیف پول های جدید “از ورود بسیاری از کاربران بالقوه Solana به اکوسیستم جلوگیری کرده است.” Dragoslavic افزود: “این ادغام یک تغییر بازی برای معرفی بزرگترین پایگاه کاربر در Web3 است. فقط Solana را امتحان کنید و خودتان ببینید.”

این ویژگی به لطف همکاری با MetaMask Snaps، راهی برای گسترش عملکرد کیف پول محبوب Web3، امکان پذیر شده است. کریستین مونتویا، سرپرست محصولات MetaMask Snaps، در مورد ادغام اظهارنظر کرد و گفت که گنجاندن کاربران MetaMask در Solana DApps گام بزرگی به سمت “تجربه کاربری یکپارچه تر” است.

MetaMask Snaps بسیار مورد انتظار طراحی شده است تا به کاربران امکان تعامل با انواع شبکه های مختلف بلاک چین را بدهد. در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف در هفته بلاک چین، سیمون موریس، رئیس استراتژی ConsenSys، Snaps را به عنوان یک «فروشگاه اپلیکیشن اپل» برای MetaMask توصیف کرد که به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا DAppهایی به نام «Snaps» را راه‌اندازی کنند.

مرتبط: “آینده چند زنجیره ای روشن است” – MetaMask از همه توکن ها از طریق Snaps پشتیبانی می کند

علاوه بر این، این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا SOL، توکن های کتابخانه برنامه Solana و توکن های غیر قابل تعویض را از طریق MetaMask مدیریت کنند. در این اطلاعیه تاکید شده است که به کاربران فعلی MetaMask اجازه می دهد تا کیف پول خود را با بلاک چین Solana از طریق اتریوم و دیگر زنجیره های ماشین مجازی اتریوم (EVM) ادغام کنند.

از آنجایی که سولانا زیرساخت متفاوتی دارد، دسترسی به اکوسیستم به کیف پول های مخصوص Solana مانند Solflare نیاز دارد. با این حال، به لطف ویژگی جدید، کاربران می توانند تعاملات خود با Solana را از طریق MetaMask مدیریت کنند.

برای اتصال به Solana، کاربران MetaMask باید از وب سایت Solflare بازدید کنند یا کیف پول خود را به هر برنامه Solana متصل کنند. پس از یک فرآیند نصب، کاربران می توانند دارایی های EVM خود را به Solana وارد کنند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: تصادف NFT و نفس هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته شده است
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *