MetaMask ویژگی را برای فروش ETH برای ارز فیات راه اندازی کرد


ویژگی فروش MetaMask Portfolio تقریباً پنج ماه پس از آن است که این کیف پول به کاربران اجازه داد تا با استفاده از فیات از حساب های بانکی، PayPal، کارت های نقدی و اعتباری، رمزنگاری را خریداری کنند.

کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask از راه اندازی قابلیتی خبر داده است که به کاربران امکان می دهد اتر (ETH) را به ارز فیات بفروشند.

X – سابقا توییتر – در پستی در MetaMask در سپتامبر. فوق الذکر کاربرانی که کیف پول‌های رمزنگاری‌شده متصل به برنامه غیرمتمرکز پورتفولیو پلتفرم را دارند، می‌توانند ETH را نقد کنند و به حساب‌های بانکی در ایالات متحده، بریتانیا و بخش‌هایی از اروپا ارسال کنند. MetaMask گفت که توزیع اولیه محدود به ETH بود، اما قصد دارد در آینده “توکن های گاز بومی در شبکه های لایه 2” را گسترش دهد.

ویژگی فروش تقریباً پنج ماه پس از راه‌اندازی عملکردی توسط متامسک به کاربران ارائه شد که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را با استفاده از فیات از حساب‌های بانکی، پی پال، کارت‌های نقدی و اعتباری خود خریداری کنند. این پلتفرم اعلام کرد که قصد دارد سرویس «خرید کریپتو» خود را برای بیش از 90 توکن به کاربران بیش از 189 کشور در آن زمان ارائه دهد.

مرتبط با: MetaMask به کاربران ایالات متحده خرید ETH را از طریق PayPal ارائه می دهد

MetaMask قبلاً همکاری با ارائه دهندگان رمزارز مانند MoonPay، Sardine، Transak و Wyre را اعلام کرده بود. در ماه مارس، این پلتفرم یک بازار سرمایه گذاری برای مشتریان نهادی خود راه اندازی کرد.

کیف پول کریپتو که توسط بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی در کشورهای مختلف استفاده می شود، اغلب هدف کلاهبرداران و افراد مخرب قرار می گیرد. کوین تلگراف در 5 سپتامبر گزارش داد که کلاهبرداران کنترل برخی از وب سایت های دولتی در هند، نیجریه، مصر، کلمبیا، برزیل و ویتنام را در تلاش برای فریب کاربران برای ارائه اطلاعات شخصی خود به سایت های جعلی MetaMask به دست گرفتند.

مجله: کتیبه های مکرر: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *