“شکلی” MetaMask باعث شد که هزینه های توصیه شده opBNB بسیار بالا باشد: گزارش


با توجه به زنجیره BNB، MetaMask به طور متوسط ​​هزینه های توصیه شده از چندین شبکه را دریافت می کرد، که باعث شد هزینه های توصیه شده opBNB بسیار بالا باشد.

یک “شکلی” در MetaMask باعث این مشکل می شود اغراق کردن طبق پست شبکه اجتماعی BNB Chain، هزینه های گاز opBNB اکنون ثابت شده است. بسیاری از کاربران هزینه پیشنهادی پیش فرض نمایش داده شده در کیف پول خود را پرداخت می کنند. بنابراین، پیش‌بینی نادرست ممکن است باعث شود کاربران بیش از حد پرداخت کنند.

opBNB یک لایه تجمع خوشبینانه-2 از اتریوم است. در 13 سپتامبر راه اندازی شد و توسط تیمی که BNB Chain را ایجاد کرد، توسعه یافت. به گفته این تیم، آنها اخیراً کشف کردند که “Metamask حداقل قیمت پیشنهادی پیش فرض را برای گاز بر اساس میانگین همه شبکه ها تعیین می کند.” این تیم گفت که این یک سیاست معقول برای سایر شبکه های L2 است، اما “این خیلی با opBNB سازگار نیست.” این تیم ادعا کرد که هزینه‌های opBNB «می‌تواند بسیار کمتر از سایر شبکه‌های L1 و L2 باشد» که این تخمین را نادرست می‌کند.

مرتبط با: پادکست Hashing It Out: آینده برای BNB Chain چیست؟

برای حل این مشکل، BNB Chain با تیم MetaMask تماس گرفت که “بسیار مفید بودند و موافقت کردند که الگوریتم خود را به روز کنند.” در نتیجه، کیف پول اکنون هزینه های شبکه را به درستی نمایش می دهد.

طبق گفته تیم زنجیره BNB، کاربران اکنون می توانند با تغییر به opBNB از داخل MetaMask و تلاش برای اجرای تراکنش، هزینه های هر شبکه را بررسی کنند. آنها می گویند که این ثابت می کند که شبکه به طور کلی هزینه های کمتری نسبت به رقبای خود دارد.

opBNB با استفاده از OP Stack، یک چارچوب ماژولار که می‌تواند برای ایجاد شبکه‌های بلاک چین قابل استفاده استفاده شود، توسعه داده شد. OP Stack توسط تیم OP Labs توسعه داده شد که در حال کار برای ایجاد یک “Superchain” متشکل از چندین شبکه بلاک چین به هم پیوسته است. Superchain با رقابتی از سوی “Super Networks” Polygon روبرو است که در تلاش برای رسیدن به هدفی مشابه هستند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید