MetaMask برای مدت کوتاهی از App Store خارج شد، نمایندگان پارلمان بریتانیا خواستار احتیاط در مورد نقض حق چاپ NFT شدند: خبرنامه Nifty، 11 اکتبر تا 11 اکتبر. 17


یمل جردیس، مدیر عامل بنیاد دسنترالند، معتقد است که سقوط بازار NFT نشانه بلوغ است، نه کاهش.

به آخرین ویرایش خبرنامه Cointelegraph Nifty خوش آمدید. برای اطلاع از آخرین داستان‌های مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض، ادامه مطلب را بخوانید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty به شما الهام می‌بخشد تا در آخرین روندها و بینش‌های NFT عمیق‌تر شوید.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک کمیته پارلمانی بریتانیا از مقامات می‌خواهد در مورد مسائل مربوط به نقض حق نسخه‌برداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) اقدام کنند. نظرات یکی از مدیران Web3 را در مورد اینکه چگونه سقوط بازار NFT در واقع نشانه بلوغ است، بررسی کنید، و در اخبار دیگر، درباره حادثه ای که MetaMask برای مدت کوتاهی از اپ استور اپل حذف شد، بیشتر بخوانید.

نمایندگان پارلمان بریتانیا خواستار اقدام در مورد نقض حق نسخه برداری NFT و توکن های طرفداران کریپتو هستند

اخیراً یک کمیته پارلمانی دو حزبی از مقامات بریتانیا خواسته است تا برای محافظت از سازندگان در برابر احتمال نقض حق چاپ ناشی از NFT اقدام کنند. این کمیته همچنین از دولت خواست تا آسیب احتمالی به گروه‌های ورزشی صادرکننده دارایی‌های دیجیتال را برطرف کند.

به گفته اعضای کمیته، “مهم ترین مسئله” خطر حقوق مالکیت معنوی هنرمندان به دلیل سهولت و سرعت ضرب NFT است.

به خواندن ادامه دهید

مدیران معتقدند سقوط بازار NFT نشان دهنده بلوغ به سمت “معمول واقعی” است

یمل جردیس، مدیر عامل بنیاد دسنترالند، به کوین تلگراف گفت که معتقد است با آموزش بیشتر جامعه در مورد NFT، تمرکز از تجارت سفته بازانه به سود واقعی تغییر خواهد کرد.

به گفته این مدیر، کاهش شدید قیمت NFT نباید به عنوان نشانه ای از ناراحتی تلقی شود. جردی گفت که بازار NFT در حال “نزول” نیست، بلکه “بلوغ” است.

به خواندن ادامه دهید

اپل MetaMask را برای مدت کوتاهی از اپ استور خارج می کند

MetaMask، کیف پول اتریوم که در میان کلکسیونرهای NFT محبوب است، در ۱۴ اکتبر برای چند ساعت از اپ استور اپل حذف شد. این نگرانی ها را در مورد حذف کامل از بازار افزایش داد.

در آن زمان کاربران اپل نمی توانستند اپلیکیشن را از وب سایت متامسک دانلود کنند. برخی معتقدند که شرایط خدمات اپل پشت ناپدید شدن این برنامه بوده است. طبق قوانین اپ استور، برنامه‌هایی که «فرایندهای پس‌زمینه نامرتبط» مانند استخراج ارزهای دیجیتال را اجرا می‌کنند، ممنوع هستند.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید