Meta بازی متاورس را آغاز می کند، خالق بیت کوین Ordinals تغییر شماره گذاری را پیشنهاد می کند: خبرنامه Nifty


متا دسترسی زودهنگام به Horizon Worlds را در مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه ارائه کرده است.

در خبرنامه این هفته، در مورد نحوه ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض فشرده (NFT) توسط Magic Eden در پلتفرم خود و نحوه راه‌اندازی بازی متاورس خود در موبایل و وب، بخوانید. دریابید که چرا خالق بیت کوین Ordinals تغییر سیستم شماره گذاری پروتکل را پیشنهاد می کند و در مورد دیدگاه های نولان بوشنل بنیانگذار آتاری در مورد بازی های برد-برد بشنوید. از سوی دیگر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مجموعه NFT Stoner Cats را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرد.

Meta’s Horizon Worlds با دسترسی زودهنگام در پلتفرم های موبایل و وب راه اندازی می شود

متا اعلام کرد که شروع به عرضه Horizon Worlds در دستگاه های تلفن همراه و مرورگرهای وب کرده است. راه اندازی موبایل و وب شامل یک تیرانداز رایگان برای همه به نام Super Rumble است که در آن دو تا شش بازیکن می توانند با هم در مسابقات تیراندازی سریع بازی کنند.

راه اندازی فقط در دسترسی اولیه است، به این معنی که تنها چند نفر می توانند شرکت کنند. به گفته متا، به تدریج در آینده نزدیک این بازی را در اختیار افراد بیشتری قرار می دهد و تجربیات و دنیاهای بیشتری را به متاورس اضافه می کند.

به خواندن ادامه دهید

خالق بیت کوین Ordinals پیشنهاد می کند سیستم شماره گذاری کتیبه ها را تغییر دهد

کیسی رودارمور، کدنویس اصلی و خالق بیت کوین Ordinals، تغییر سیستم شماره گذاری برای بیت کوین های NFT را پیشنهاد کرده است. کدگذار تاکید کرد که سیستم فعلی منجر به “کد زشت و توسعه متوقف شده” می شود.

بنابراین Rodarmor پیشنهادی را برای بی‌ثبات کردن دائمی کتیبه‌ها، ساده‌تر و آسان‌تر کردن پروتکل ارائه کرد. خالق Ordinals اضافه کرد که این تغییر می تواند اعداد را نادرست کند، اما سیستم شماره گذاری به طور کامل لغو نخواهد شد.

به خواندن ادامه دهید

Magic Eden NFT های فشرده Solana را در بازار ادغام می کند

بازار NFT Magic Eden NFT های فشرده سولانا (cNFTs) را در پلتفرم خود ادغام کرده است. به گفته Magic Eden، cNFT ها به کاربران اجازه می دهند بدون صرف هزینه زیاد آزمایش کنند و برای تولید انبوه NFT برای صنایعی مانند موسیقی، بازی و رویدادها ایده آل هستند.

cNFT ها با NFT های استاندارد متفاوت هستند زیرا داده های آنها خارج از زنجیره ذخیره می شود. بنابراین، کاربران می توانند تا یک میلیون NFT را با قیمت حدود 110 دلار برش دهند.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار آتاری می‌گوید برنده شدن بازی‌ها دلیل نفرت گیمرهای واقعی از رمزنگاری است

نولان بوشنل، بنیانگذار آتاری، یک شرکت بازی های ویدیویی که محبوبیت آن در دهه 1980 به اوج خود رسید، اخیراً با کوین تلگراف صحبت کرد و اظهار داشت که دلیل بیزاری گیمرهای واقعی از رمزنگاری به دلیل بازی های برد-برد (P2E) است.

مدیر اجرایی مدعی شد که “گیمرهای خوب” از آسیاب کردن خوششان نمی آید و گفت که بازی های Web3 باید از P2E فاصله بگیرند و بر ساختن دنیاهایی متمرکز شوند که از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پشتیبانی می کنند.

به خواندن ادامه دهید

Stoner Cats NFT ها “تامین مالی طرفداران” هستند، نه اوراق بهادار – SEC’s Peirce, Uyeda

SEC شرکت پشت مجموعه NFT Stoner Cats را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرد. NFTها به عنوان دارای پتانسیل فروش ثانویه به بازار عرضه شدند که به این معنی است که ارزش آنها افزایش می یابد.

اما همه اعضای SEC با این اقدام موافق نیستند. هیستر پیرس و مارک اویدا، کمیسیونرهای SEC، بیانیه مخالفی صادر کردند و استدلال کردند که فعالیت پروژه شامل سرمایه گذاری جمعی از طرفداران است، که به اعتقاد آنها یک اتفاق رایج در دنیای سازندگان است.

به خواندن ادامه دهید

بیت کوین Ordinals، Meta، Metaverse

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید