Mastercard با شرکت پرداخت رمزنگاری MoonPay برای خدمات Web3 شریک می شود


MoonPay شراکت با Mastercard را با هدف بازاریابی تجربی مبتنی بر Web3 یا راه‌های جدیدی برای ارتباط با مصرف‌کنندگان Mastercard اعلام کرد.

Mastercard غول پرداخت جهانی از طریق همکاری جدید با پلتفرم پرداخت رمزنگاری MoonPay به بررسی مزایای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

MoonPay به طور رسمی در 25 اکتبر شراکت با Mastercard را اعلام کرد و هدف آن بررسی مشترک این بود که چگونه ابزارهای Web3 می توانند بازاریابی تجربی یا راه های جدید برای ارتباط با مصرف کنندگان Mastercard را افزایش دهند.

این شرکت همچنین به X (توئیتر سابق) گفت که کیت گروسمن، رئیس شرکت MoonPay و راجا راجامانار، مدیر بازاریابی و ارتباطات Mastercard، همکاری خود را در Money20/20 در لاس وگاس اعلام کردند.

اعلام همکاری MoonPay با Mastercard. منبع: X (توئیتر سابق)

گروسمن در پستی نوشت: “Mastercard از کل مجموعه Web3 MoonPay، از جمله مجوز ارسال داده به ETHPass و موارد دیگر استفاده خواهد کرد، در حالی که با آژانس ما Otherlife در زمینه استراتژی، توسعه خلاقانه و مقدماتی برای ابتکارات تجربی خود همکاری نزدیک دارد.” در لینکدین پست کنید.

علاوه بر تجربیات جدید مصرف کنندگان Web3، MoonPay همچنین برای ادغام محصولات و راه حل های Mastercard برای افزایش انطباق و اعتماد در صنعت Web3 تلاش خواهد کرد. MoonPay به طور انحصاری از ابزارهای Mastercard مانند “Click to Pay”، Mastercard Send و Mastercard Crypto Credentials در راه حل های پرداخت خود استفاده می کند.

مرتبط با: Mastercard نتایج آزمایشی CBDC با موفقیت را اعلام کرد

ما از این همکاری بسیار سپاسگزاریم و حتی بیشتر از آنچه که در راه است هیجان زده هستیم. آدام پولانسکی، بازاریاب Web3 Mastercard، در مورد پست گروسمن اظهار نظر کرد به کل تیم تبریک می‌گویم.

الیزابت تیلور، مدیر مشارکت مسترکارت نیز نوشت: ما در مورد این همکاری و اتفاقات آینده هیجان زده هستیم.

مسترکارت هنوز به طور رسمی این خبر را در زمان نوشتن من اعلام نکرده بود. این شرکت بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مسترکارت به طور فعال در حال کاوش در صنعت بلاک چین و کریپتو بوده و در سال های اخیر محصولات صنعتی متعددی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. Mastercard برنامه جدیدی را در سال 2022 راه اندازی کرد که به بانک ها اجازه می دهد با مشارکت با Paxos، قابلیت های تجارت رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهند. Mastercard همچنین با Coinbase و MoonPay همکاری کرده است تا پرداخت‌های خود را به Web3 و توکن‌های غیرقابل تعویض منتقل کند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید