Marathon Digital کاهش 21 درصدی استخراج بیت کوین را به شرایط نامساعد آب و هوایی نسبت می دهد


Marathon Digital همچنین با تاکید بر اینکه بیت کوین Ordinals در ماه گذشته افزایش یافته است، اعلام کرد که کاهش کارمزد تراکنش ها در ماه ژوئن جای نگرانی ندارد.

شرکت استخراج بیت کوین Marathon Digital آخرین افت در کل بیت کوین (BTC) استخراج شده در ماه ژوئن را به شرایط آب و هوایی در تگزاس و کاهش کارمزد تراکنش نسبت داد.

بر اساس بیانیه 5 جولای، Marathon Digital شاهد کاهش 21 درصدی در مقدار کل بیت کوین استخراج شده در ژوئن نسبت به ماه مه قبل بود.

گزارش شده است که این ماراتن “979 بیت کوین در ژوئن” تولید کرد که همچنین نشان دهنده افزایش 599 درصدی نسبت به ژوئن 2022 است، اگرچه کمتر از ماه می.

دلیل اصلی کاهش تولید در ژوئن، تاثیر شرایط آب و هوایی در تگزاس بود، جایی که عملیات اصلی ماراتون در آن واقع شده است. شایان ذکر است که ژوئن انتقال از بهار به تابستان در تگزاس است.

کاهش تولید در مقایسه با ماه گذشته ناشی از خرابی های مربوط به آب و هوا در تگزاس و کاهش قابل توجه کارمزد معاملات بوده است.

نکات مهم و به روز رسانی عملیاتی Marathon Digital. منبع: Marathon GlobeNewsWire

کوین تلگراف قبلاً در 6 فوریه گزارش داده بود که شرکت استخراج رمزارز Riot Platforms به دلیل “آب و هوای شدید زمستانی” در ایالت، 17040 دکل در عملیات تگزاس خود به صورت آفلاین مستقر کرده است.

همچنین اعلام شد که کارمزد تراکنش‌های Marathon Digital به حدود «5.1 درصد» از کل بیت‌کوین کسب‌شده در ژوئن در مقایسه با «11.8 درصد» در ماه می کاهش یافته است.

اشاره شد که “ظهور” بیت کوین Ordinals به طور قابل توجهی کارمزد تراکنش ها را در ماه مه افزایش داد و افزود که اگرچه ازدحام شبکه در ماه ژوئن کاهش یافت، اما این شرکت همچنان چشم انداز مثبتی برای “آینده اقتصاد ماینینگ” دارد.

مرتبط با: گرم کردن خانه با ماینر بیت کوین: گرم ماندن با Sats

در جولای 2022، گزارش شد که آب و هوا نیز تأثیر زیادی بر استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال در تگزاس داشته است.

پیتر وال، مدیر عامل شرکت استخراج رمزارز Argo Blockchain، که در آن زمان یک مرکز داده در غرب تگزاس را اداره می کرد، به کوین تلگراف گفت که این شرکت زمانی که ERCOT یک هشدار حفاظتی ارسال کرد، فعالیت های استخراج خود را محدود می کرد.

در اخبار جدیدتر، گزارشی توسط پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Coin Metrics در 5 ژوئیه نشان داد که استخراج کنندگان بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2023، 184 میلیون دلار کارمزد تراکنش به دست آورده اند، که بیشتر از درآمد آنها در کل سال 2022 است.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *