Magic Eden NFT های فشرده Solana را در بازار ادغام می کند


Magic Eden بازار NFT معتقد است که کاهش هزینه ها در تولید NFT یک “نقطه دسترسی آسان” برای کاربران جدید ایجاد می کند تا NFT ها را امتحان کنند.

بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) Magic Eden اعلام کرده است که از NFT‌های فشرده سولانا (cNFTs) پشتیبانی می‌کند تا جایگزینی مقرون‌به‌صرفه و مقیاس‌پذیر برای مالکیت کلکسیون‌های دیجیتال ارائه کند.

cNFT ها با NFT های معمولی Solana متفاوت هستند زیرا داده های آنها فشرده شده و خارج از زنجیره ذخیره می شود. بنابراین، تولید در مقادیر بیشتر راحت تر است زیرا به دستمزد کمتری نیاز دارد.

به گفته Magic Eden، این نوع NFT برای ایجاد کلکسیون های تولید انبوه در صنایع مختلف مانند بازی، موسیقی، رویدادها و پایگاه داده های فراداده ایده آل است. او معتقد است بازار NFT به سازندگان اجازه می دهد تا بدون صرف هزینه بیشتر به مخاطبان بیشتری دست یابند.

بازار NFT همچنین بر این باور است که با کاهش هزینه های مربوط به تولید NFT، می تواند به طور بالقوه پذیرش را تحریک کند و به یک “نقطه دسترسی آسان” تبدیل شود که در آن افراد جدید می توانند جمع آوری NFT ها را امتحان کنند. با هزینه‌های کمتر، کاربران می‌توانند NFT‌ها را بدون به خطر انداختن مقادیر زیادی از وجوه برای به دست آوردن کلکسیون جمع‌آوری کنند. خطر از دست دادن پول به دلیل NFT ها را کاهش می دهد.

cNFT ها از فشرده سازی حالت سولانا پشتیبانی می کنند، ویژگی که اجازه می دهد تا 1 میلیون NFT با قیمت حدود 110 دلار ساخته شود. در مقایسه با استخراج NFT در اتریوم، که هزینه آن 2.9 تا 30 دلار برای هر NFT است، هزینه برش با cNFT بسیار کاهش می یابد.

مرتبط با: “من فقط شاهد چه چیزی بودم؟” Magic Eden پس از هک شدن سرویس میزبانی به پورن تبدیل می شود

در حالی که میزبانی NFT های خارج از زنجیره مزایای خود را دارد، گاهی اوقات با مجموعه ای از چالش های خاص خود همراه است. NFTهایی که در سال 2022 در صرافی کریپتو FTX چاپ شده بودند، با ورشکستگی صرافی و ظاهر شدن تصاویر خالی از بین رفتند. یکی از مهندسان اشاره کرد که NFT ها با استفاده از Web2 API به جای بلاک چین میزبانی می شوند و هشدار داد که در میزبانی NFT ها با استفاده از فناوری Web2 باید درسی آموخت.

مجله: کلکسیونر NFT: مناظر رویایی گوتیک واقعیت مجازی قو غول پیکر… کابوس سلطنتی در OpenSea
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *