آزمایشگاه لایتنینگ دارایی های Taproot آلفا را منتشر می کند که استیبل کوین ها را به بیت کوین می آورد


رایان جنتری، مدیر توسعه کسب‌وکار در لایتنینگ لبز، می‌گوید که دارایی‌های Taproot این است که چگونه دلار و دارایی‌های مالی جهان را بیت کوین می‌کنیم.

شرکت زیرساخت لایه ۲ بیت کوین لایتنینگ لبز آلفای اصلی Taproot Assets را منتشر کرده است، پروتکلی که هدف آن فعال کردن استیبل کوین ها و دارایی های دنیای واقعی در بیت کوین و شبکه لایتنینگ است.

به گفته رایان جنتری، رئیس توسعه تجاری لایتنینگ لبز، نسخه فعلی، Taproot Assets v0.3، یک «تجربه توسعه‌دهنده با ویژگی‌های کامل» برای صدور، مدیریت و کشف استیبل کوین و سایر دارایی‌ها در بلاک چین بیت‌کوین ارائه می‌کند.

ما در Taproot Assets معتقدیم که در این دوره جدید برای بیت کوین شاهد صدور ارزهای جهانی متعدد و مبادلات ارزی در سراسر جهان از طریق شبکه لایتنینگ خواهد بود.

لایتنینگ لبز در پست جداگانه ای در 18 اکتبر اعلام کرد: با این نسخه، توسعه دهندگان می توانند دارایی های مالی را به صورت زنجیره ای به شیوه ای مقیاس پذیر منتشر کنند. امروز عصر جدیدی در بیت کوین چند دارایی است.

این نسخه از Taproot Assets با هدایت نقدینگی موجود بیت کوین در شبکه لایتنینگ کار خواهد کرد.

جنتری می گوید این ادغام اثرات شبکه بیت کوین را گسترش می دهد و آن را یک قدم به «بیت کوینی شدن دلار» نزدیک می کند. اضافه:

اینگونه است که ما بیت کوین را به شبکه ارجاع جهانی برای اینترنت پول تبدیل می کنیم. اینگونه است که ما دلار و دارایی های مالی جهان را بیت کوین می کنیم.

جنتری تقاضای توسعه دهندگان برای برنامه های استیبل کوین در بیت کوین را “بسیار بالا” توصیف کرد. به ویژه با توجه به این که برخی از ناشران استیبل کوین نسبت به کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی دارای اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده بیشتری هستند.

“[It] جنتری افزود، این نشان‌دهنده اهمیت جهانی این دارایی‌ها است و حس مقیاس را برای تقاضای جهانی کاربران فراهم می‌کند.

مرتبط با: توسعه دهنده می گوید BitVM برای جعل اتریوم از بیت کوین ایجاد نشده است

با توجه به Gentry، تقریباً 2000 دارایی Taproot در چند ماه منتهی به راه‌اندازی آلفای شبکه اصلی در شبکه‌های آزمایشی ضرب شد.

راه اندازی آلفا معمولاً به این معنی است که شبکه در وضعیت نهایی خود نیست. آزمایشگاه لایتنینگ گفت که برچسب آلفا نشان می دهد که آنها انتظار دارند جامعه آن را برای اشکالات احتمالی آزمایش کند.

درایو زنجیره های بیت کوین (از طریق پیشنهاد بهبود بیت کوین-300)، زنجیره عنکبوتی آزمایشگاه های بوتانیکس و BitVM از دیگر پیشرفت هایی هستند که هدفشان گسترش قابلیت های بیت کوین در اکوسیستم بیت کوین است.

مجله: کتیبه های تکراری – «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید