خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY در مورد اینکه آیا فروش رمزارز ثانویه اوراق بهادار است یا خیر، حکم می‌کند


در ژانویه، وکیل جان دیتون، قاضی پرونده SEC و LBRY را متقاعد کرد که فروش توکن ثانویه LBC یک پیشنهاد امنیتی محسوب نمی شود.

پس از اینکه قاضی ناحیه ایالات متحده از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فروش ثانویه وام های LBRY (LBC) اوراق بهادار است یا خیر، ممکن است ریپل برای مدتی طولانی تر نفس خود را حبس کند.

در 11 ژوئیه، قاضی دادگاه ناحیه نیوهمپشایر، پل باربادورو، حکم خود را در دادخواستی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه پلتفرم محتوای غیرمتمرکز LBRY ارائه شده بود، صادر کرد.

این تصمیم ممکن است یک سابقه قانونی برای قاضی دادگاه منطقه، آنالیسا تورس، که در حال آماده شدن برای تصمیم گیری در مورد پرونده SEC علیه ریپل در ماه های آینده است، ایجاد کند.

قاضی باربادورو در تصمیم خود گفت:

بر این اساس، من هیچ نظری در مورد اینکه آیا شرط ثبت نام برای عرضه های بازار ثانویه LBC اعمال می شود، ندارم.

بازار ثانویه جایی است که معامله گران اوراق بهادار را خرید و فروش می کنند، در حالی که بازار اولیه شامل خرید و فروش اوراق بهادار به طور مستقیم از شرکت ناشر است.

جان دیتون، یک وکیل آمریکایی که وکالت هزاران دارنده توکن XRP (XRP) را بر عهده دارد، توییت کرد در 11 ژوئیه، او گفت که با قاضی باربادورو تماس گرفت تا در مورد اینکه آیا LBC امنیت ایجاد کرده است یا خیر، بخواهد.

دیتون گفت که قاضی بارابادرو در نهایت تصمیم گرفت تا “خودداری قضایی” خود را حفظ کند.

بر اساس نتیجه گیری دیتون در جلسه استیناف ژانویه خود، که در آن او خود را متقاعد کرد که فروش ثانویه LBC یک پیشنهاد امنیتی نیست، نظر نهایی قاضی باربادورو یک شکست است.

قاضی نیوهمپشایر در جلسه استیناف توضیح داد که LBC تنها زمانی به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شود که فروش مستقیماً انجام شود.

SEC همچنین اذعان کرد که فروش LBC در بازار ثانویه یک وثیقه محسوب نمی شود.

در حالی که SEC در نوامبر 2022 برنده یک قضاوت خلاصه شد، تصمیم گرفت در جلسه استیناف 30 ژانویه با 22 میلیون دلار موافقت کند.

در ماه مه، SEC این رقم را اصلاح کرد و در عوض از دادگاه خواست 111,000 دلار جریمه کند، با استناد به “فقدان بودجه و وضعیت تقریباً از بین رفته LBRY”.

مرتبط با: عواقب LBRY: پیامدهای فرآیند نظارتی مداوم کریپتو

در همین حال، جرمی هوگان، وکیل مستقر در ایالات متحده و مدافع ریپل، به کوین تلگراف گفت که قاضی دادگاه منطقه ای آنالیسا تورس احتمالاً تصمیم خود را ظرف چند ماه آینده اعلام خواهد کرد.

ما تصویر بزرگ را در دو ماه آینده خواهیم داشت و اگر ریپل به طور کامل برنده نشود، قبل از پایان سال جزئیات را خواهیم فهمید. اگر جزئیات بد باشد، شاهد درخواست‌های طولانی‌مدت خواهیم بود.»

“با این حال [that] برای یک دارنده XRP معمولی اهمیتی نخواهد داشت.»

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده: جان دیتون، وکیل Pro-XRP «به 10 برابر بیت کوین بیشتر، 4 برابر اتریوم بیشتر»
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *