LBRY تصمیم می گیرد مبارزه کند: شرکت بلاک چین علیه SEC درخواست تجدید نظر می کند


شبکه اشتراک گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین LBRY قصد دارد پس از شکست در نبرد در نوامبر سال گذشته، مبارزه با تنظیم کننده فدرال را تجدید کند.

شبکه اشتراک‌گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین LBRY ممکن است با درخواست تجدیدنظر علیه حکم یک قاضی فدرال که در ماه جولای از کمیسیون بورس و اوراق بهادار حمایت کرده بود، روند تعطیلی قبلی خود را تغییر دهد.

در 7 سپتامبر، LBRY یک اخطار تجدیدنظر به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش اول تسلیم کرد تا حکم نهایی صادر شده در 11 ژوئیه 2023، که در آن LBRY به پرداخت جریمه محکوم شده بود و از حضور در جلسه منع شده بود، تجدیدنظر کند. عرضه های ثبت نشده اوراق بهادار دارایی های رمزنگاری شده در آینده.

در این نامه آمده است: «متهم LBRY, Inc. اکنون از تصمیم نهایی این دادگاه که در 11 ژوئیه 2023 وارد شده است، به دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش اول تجدید نظر می کند.

SEC برای اولین بار از توسعه دهنده LBRY, Inc در مارس 2021 شکایت کرد و ادعا کرد که رمز اعتباری LBRY (LBC) تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اوراق بهادار فروخته شده است.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه نیوهمپشایر در 7 نوامبر درخواست کمیسیون SEC برای قضاوت اجمالی علیه LBRY را پذیرفت. این حرکت پلتفرم را از ارائه «اوراق دارایی رمزنگاری ثبت نشده» منع کرد و آن را به پرداخت جریمه 111614 دلاری به SEC محکوم کرد.

رگولاتور در ابتدا به دنبال یک جریمه 22 میلیون دلاری بود اما پس از اعتراف به اینکه شرکت منحل شده قادر به پرداخت آن نیست، این جریمه را تجدید نظر کرد.

جرمی کافمن، بنیانگذار و مدیر عامل LBRY در ژانویه به کوین تلگراف گفت: «تقریباً مطمئناً LBRY به عنوان یک شرکت خواهد مرد.

پس از تصمیم نهایی در ماه ژوئیه، به نظر می رسید که شرکت نیز موافقت کرد: توییت کردن:

ما انتظار داریم که چندین ماه آینده را طبق تصمیم دادگاه و وعده‌هایمان صرف انحلال کامل شرکت LBRY کنیم.»

مرتبط با: خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY تصمیم می گیرد که آیا فروش ثانویه کریپتو اوراق بهادار است یا خیر

اما به نظر می رسد آخرین حرکت LBRY یک تغییر احتمالی است. این همچنین در بحبوحه یک سری پیروزی‌های برجسته صنعت کریپتو در برابر قانون‌گذار فدرال، از جمله ریپل و گری اسکیل، رخ می‌دهد.

Cointelegraph برای نظر بیشتر با LBRY تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *