پس از رد درخواست تجدیدنظر SEC، وکلا در مورد پرونده ریپل با هم بحث می کنند


جرمی هوگان، وکیل کریپتو، آخرین دستور را یک “فاجعه” برای SEC خواند، اما دیگر مفسران حقوقی از جامعه می‌خواهند فعلاً هیجان خود را کاهش دهد.

به نظر می رسد وکلای کریپتو در مورد اهمیت تصمیم دادگاه اخیر قاضی آنالیسا تورس مبنی بر رد طرح کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای درخواست تجدیدنظر موقت علیه ریپل اختلاف نظر دارند.

در حالی که بسیاری از وکلا و مفسران این تصمیم را یک پیروزی مهم در شکایت ریپل علیه تنظیم کننده نامیدند، سایر کارشناسان حقوقی از مردم خواستند تا هیجان خود را کاهش دهند.

قاضی تورس با تکیه بر تصمیم قبلی خود به نفع ریپل، اعتراض موقت SEC را رد کرد. او گفت که این امر مستلزم دستور “شامل یک مسئله کنترل کننده قانون” نیست، که شرط اساسی برای تایید یک تجدیدنظر موقت است.

درخواست تجدیدنظر موقت، درخواستی است که فقط در جریان محاکمه انجام می شود. در این مورد، رسیدگی های جاری توسط SEC علیه ریپل و مدیر عامل آن، برد گارلینگ هاوس و رئیس کریستین لارسن.

بیل هیوز، وکیل شرکت بلاک چین Consensys، به کوین تلگراف گفت که رد اعتراض SEC چیزی بود که او انتظار داشت، و توضیح داد که پذیرفته شدن چنین اعتراضی در این بخش از جلسه عادی نیست.

از سوی دیگر، جرمی هوگان، وکیل کریپتو، اطمینان بیشتری داشت که این تصمیم برای SEC یک “فاجعه” است. اما هیوز مخالفت کرد.

«دادگاه این را می گوید [Torres’] تصمیم محدود به این پرونده است. صادقانه بگویم، این یک چیز خوب برای SEC است، تا زمانی که آنها بدشان نمی‌آید که یک مورد چیز زیادی درباره دیگری فاش نکند.» هیوز توضیح داد.

به طور مشابه، گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه‌های دلفی، به حامیان کریپتو هشدار داد که هیجان خود را نسبت به این تصمیم کاهش دهند و توضیح داد که این تصمیم ضرر کلی برای SEC نیست.

در 3 اکتبر پست کردن در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد)، شاپیرو گفت که اگرچه درخواست تجدید نظر SEC در این مورد رد شد، SEC ممکن است بعداً در مورد پرونده تجدید نظر کند.

او گفت: «این به این معنا نیست که کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست تجدیدنظر خود را از دست داده است… به این معنی است که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخواهد درخواست تجدیدنظر کند، باید بلافاصله پس از جلسه رسیدگی به همه چیز اعتراض کند.

با این حال به عنوان اسکات چمبرلین، محققی مبتکر در دانشکده حقوق ANU توضیح دادتصمیم ممکن است برای ریپل مهمتر از آن باشد که دیگران مایل به اعتبار دادن به آن باشند.

“بله، کمیسیون SEC ممکن است بعدا درخواست تجدید نظر کند، اما به این تصمیم پایبند بود. [a] چمبرلین نوشت که این یک رکورد واقعی بود که جذابیت موفقیت آمیز را بسیار دشوارتر می کرد.

مرتبط با: ریپل مجوز رسمی پرداخت سنگاپور را دریافت می کند

چمبرلین افزود که هر گونه درخواست تجدیدنظر در آینده توسط کمیسیون احتمالاً در دیوان عالی رسیدگی خواهد شد زیرا هیچ سؤال حقوقی مهمی برای تصمیم گیری باقی نمانده است. تنها چیزی که باقی می ماند «وظیفه دشوار اما در نهایت پیش پا افتاده اعمال قانون شناخته شده در ماتریس پیچیده ای از حقایق است که ادعای SEC را تأیید نمی کند».

«قانون تغییر نکرده است. SEC نتوانست ادعای خود را اثبات کند. حالا اگر می‌خواهد برنده شود، باید همه چیز را با چوب نوک تیز فشار دهد.»

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز در رسانه های اجتماعی هیجان خود را ابراز کرد و نظر خود را به این ترکیب اضافه کرد.

همانطور که در آخرین تصمیم دادگاه آمده است، جلسه رسیدگی به این موضوع در حال حاضر برای 23 آوریل 2024 برنامه ریزی شده است. اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخواهد درخواست تجدید نظر کند، پس از پایان پرونده باید این کار را انجام دهد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید