قانونگذاران ایالات متحده از IRS می خواهند تا قبل از سال 2026 الزامات گزارش مالیات رمزنگاری را اجرا کند


الزامات گزارش‌دهی مالیات رمزنگاری‌شده توسط IRS در ماه آگوست در حال حاضر برنامه‌ریزی شده است تا در سال 2026 اجرایی شود. به گفته 7 سناتور، این به زودی کافی نیست.

هفت عضو مجلس سنای ایالات متحده از وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی (IRS) خواسته اند تا قانونی را برای اجرای برخی الزامات گزارش مالیاتی برای کارگزاران رمزنگاری «در اسرع وقت» ایجاد کنند.

گروهی از سناتورهای آمریکایی، از جمله الیزابت وارن و برنی سندرز، در نامه ای در 10 اکتبر به جانت یلن، وزیر خزانه داری و کمیسر IRS، از تاخیر دو ساله در اجرای الزامات گزارش مالیات رمزنگاری که قرار است در سال 2026 اجرایی شود، انتقاد کردند. دانیل ورفل. قانونگذاران استدلال کرده اند که تاخیر در اجرای قوانین می تواند باعث شود که IRS نزدیک به 50 میلیارد دلار از درآمد مالیاتی سالانه خود را از دست بدهد و سیاست هایی را تداوم بخشد که به بازیگران بد اجازه می دهد از پرداخت مالیات اجتناب کنند.

در این نامه آمده است: «در حالی که ما از محتوای مقررات پیشنهادی و تلاش‌های آژانس‌های شما برای اطمینان از ادامه گزارش فعالیت‌های رمزنگاری‌شده توسط مالیات دهندگان قدردانی می‌کنیم، اما عمیقاً نگران هستیم که قانون نهایی تا سال 2026 اجرایی نشود. “[A]کوچکترین تأخیر به لابی‌گران رمزارز فرصت بیشتری می‌دهد تا تلاش‌های دولت برای تحمیل الزامات گزارش‌دهی اولیه بر صنعت رمزنگاری عملاً غیرقانونی را در زمانی که صنعت در تلاش برای لغو الزامات گزارش‌دهی اخیراً تصویب‌شده است، تضعیف کند. “اکنون زمان اقدام است.”

وارن گرفته شده در 11 اکتبر، X (توئیتر سابق) کریپتو را به عنوان یک “سلاح مالی نه چندان محرمانه” توصیف کرد که از حماس در طول جنگ این گروه با اسرائیل حمایت مالی کرد. به دنبال درخواست‌های مجری قانون اسرائیل، صرافی ارز دیجیتال Binance در 10 اکتبر اعلام کرد که حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود کرده است.

مرتبط با: IRS پیش نویس قوانین گزارش پیشنهادی را برای کارگزاران دارایی دیجیتال منتشر می کند

الزامات گزارش رمزنگاری ارائه شده توسط IRS در ماه اوت هنوز برای اظهار نظر عمومی تا 30 اکتبر باز بود. کارگزاران موظف خواهند بود از طریق رمزنگاری و گزارش اطلاعات مربوط به تراکنش‌های دارایی دیجیتال، به مالیات دهندگان کمک کنند تا تعیین کنند آیا مالیات بدهی دارند یا خیر. پاتریک مک‌هنری، نماینده مجلس نمایندگان، که پس از رای دادن قانونگذاران جمهوری‌خواه به خالی بودن این دفتر، اکنون به عنوان رئیس موقت مجلس نمایندگان خدمت می‌کند، از این اقدام به‌عنوان «حمله به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» انتقاد کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو، به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید