قانونگذار آمریکایی از رئیس SEC می‌خواهد پس از تصمیم ریپل موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال ارزیابی کند.


نماینده ریچی تورس نام خانوادگی مشابهی با قاضی آنالیسا تورس در پرونده SEC v Ripple دارد و به حکم دادگاه XRP به عنوان “دکترین تورس” اشاره می کند.

ریچی تورس، نماینده نیویورک، از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواست تا پس از یک روز وحشتناک در دادگاه، در موضع تنظیم کننده در مورد ارزهای دیجیتال تجدید نظر کند.

جنسلر در نامه ای به نماینده تورس در 18 ژوئیه درخواست کرد SEC به‌جای اینکه با اکثر دارایی‌های رمزنگاری‌شده به‌عنوان اوراق بهادار تحت صلاحیت خود، «بی‌رویه» رفتار کند، پرونده‌های اجرایی را به «بازیگران بد اخلاق» محدود می‌کند. امنیت چندانی نداشت.

نماینده تورس گفت: “در زمان رئیس Gensler، SEC یک قانون واحد در مورد دارایی های رمزنگاری شده صادر نکرده است و راهنمایی روشنی ارائه نکرده است.” تنها کاری که انجام می دهد ارسال پیام های ترکیبی یکی پس از دیگری است. [sic]نه تنها با CFTC در تضاد است، بلکه اغلب با خود نیز در تضاد است.

نماینده تورس با نظرات کارشناسان دیگر اظهار داشت که درخواست تجدیدنظر سریع علیه تصمیم دادگاه بعید است و با یک مبنای قانونی جدید، شکایت SEC علیه کوین بیس نیز ممکن است در خطر باشد. این کمیسیون در ماه ژوئن به اتهام عرضه اوراق بهادار ثبت نشده به بازار سهام شکایت کرد.

“[The SEC] باید حمله نظارتی بی پروا به صنعت کریپتو را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد.

مرتبط با: رئیس سابق CFTC، حکم دادگاه ریپل باعث می‌شود که مقررات «قانع‌کننده‌تر و فوری‌تر» شود

قانونگذار ایالات متحده به طور تصادفی نام خانوادگی قاضی آنالیسا تورس، قاضی پرونده SEC علیه ریپل را دارد. به حکم دادگاه XRP به عنوان “دکترین تورس” – احتمالا اشاره دارد نه به او، بلکه به قاضی، زیرا “هرگز تورس را ندیدم که در مورد کریپتو اشتباه می کرد.” نماینده تورس یکی از اعضای گروه بلاک چین کنگره است.

مشخص نیست که SEC چگونه به حکم دادگاه پاسخ خواهد داد. رئیس جمهور گنسلر در 17 ژوئیه گفت که از تأثیر تصمیم قاضی بر سرمایه گذاران فردی “ناامید” است و هنوز در حال بررسی این است که آیا کمیسیون می تواند اقدامی انجام دهد یا خیر.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *