آخرین پیشرفت‌ها از بازی‌های Web3: روز بازی نسخه ی نمایشی با شتاب دهنده Cointelegraph، برندهای Animoca، BGA، Metaera، Cipholio و Sandbox


Cointelegraph Accelerator، Animoca Brands، BGA، Metaera، Cipholio و Sandbox دومین روز نمایشی بازی هستند که هفت پروژه جدید از فضای بازی Web3 را به نمایش می گذارند.

بازی Web3 به یکی از داغ ترین روندها در دنیای فناوری تبدیل شده است و دلیل خوبی هم دارد. استفاده از فناوری بلاک چین برای دادن کنترل بیشتر به بازیکنان، ایده جالبی بود و بازی‌های Web3 را به جریان اصلی فضای Web3 تبدیل کرد.

بازی Web3 اصول اصلی فناوری بلاک چین را برای بازی‌های ویدیویی، از جمله تمرکززدایی، مالکیت واقعی و جامعه اعمال می‌کند. بلاک چین امکان ایجاد مفاهیمی مانند برد-برد (P2E)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و موارد دیگر را برای رفع نیازهای بازیکنان واقعی که نمی‌خواهند از بهره‌برداری از انحصار Web2 در امان باشند، ایجاد کرده است.

اجزای بازی Web3

با این حال، رشد سریع صنعت بازی Web3 ردیابی امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها و ترسیم اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاک چین را دشوار می‌کند. برای ارائه یک نگاه قابل اعتماد به بازی Web3، Cointelegraph Accelerator با Cipholio، Animoca Brands، Blockchain Gaming Alliance، Metaera و Sandbox برای روز بعدی بازی‌های آزمایشی که برای 12 اکتبر در ساعت 14:00 UTC برنامه ریزی شده است، همکاری کرده است.

بازی نسخه ی نمایشی روز: برای سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و بازیکنان

استارت آپ ها می توانند با حضور در Game Demo Day پروژه های خود را تبلیغ کنند و ایده های خود را به مخاطبان علاقه مندی از علاقه مندان که به دنبال یادگیری بازی های جدید از جمله سرمایه گذاران هستند، ارائه دهند. توسعه دهندگان می توانند از این فرصت استفاده کرده و از این رویداد برای ملاقات با سرمایه گذاران بالقوه ای که فعالانه به دنبال پروژه هایی برای حمایت هستند، بهره مند شوند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذارانی که در روز بازی‌های نمایشی شرکت می‌کنند، دسترسی زودهنگامی به پروژه‌های امیدوارکننده پیدا می‌کنند و به آنها امکان می‌دهد پروژه‌های با پتانسیل بالا را شناسایی و پشتیبانی کنند. سرمایه گذاران این شانس را دارند که توسعه دهندگان را در حال کار تماشا کنند و در مورد مشتریان بالقوه آنها تحقیق کنند. “فاکتور X” پروژه های جدید معرفی شده در این رویداد را می توان با واکنش های زنده مخاطبان سنجید. ترکیب این فرصت ها بازخورد مستقیم را فراهم می کند و تصمیم گیری سرمایه گذاری را ساده می کند.

استارت آپ های Web3 که قصد دارند پروژه های پیشگامانه خود را در این رویداد ارائه دهند به شرح زیر است:

چالش

چالش یک پلتفرم مسابقات غیرمتمرکز و چند زنجیره ای است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر رقابت کنند، مسابقات را میزبانی کنند و جوایزی را ببرند. پروتکل پاداش پلت فرم به شرکت کنندگان فعال اجازه می دهد تا سهمی از درآمد مسابقات را دریافت کنند. کیت توسعه نرم‌افزار Challenge (SDK) یکپارچه‌سازی بازی‌های Web2 و Web3 را تسهیل می‌کند و مسابقات زنجیره‌ای را امکان‌پذیر می‌سازد.

JR Studio

JR Studio پلتفرمی است که برای ارائه ابزارهای مورد نیاز سازندگان بازی برای ایجاد، میزبانی، راه اندازی، مدیریت و رشد بازی ها و جوامع خود طراحی شده است. این پلتفرم با ارائه مالکیت واقعی و مدیریت موثر جنبه های فنی مانند یکپارچه سازی بلاک چین، به عنوان دروازه ای از بازی های سنتی به بازی های Web3 عمل می کند.

خیلی سریع

SuperSnappy یک برنامه پیام رسانی چند پلتفرمی با شبکه اجتماعی و پورتال بازی است که به کاربران اجازه می دهد تا بازی کنند. این شبکه اجتماعی با داشتن آواتارهای سه بعدی، حیوانات خانگی، دامنه‌ها و NFT به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه بین بازی‌ها جابه‌جا شوند و پروفایل‌هایی با لیست دوستان، جریان‌ها، دستاوردها و دارایی‌های دیجیتال ایجاد کنند.

ایزوتوپی

Isotopik یک سرویس توزیع نرم افزاری است که از فناوری بلاک چین برای پیشبرد پایگاه داده به سمت یک Web2.5 پایدار استفاده می کند. این سرویس همچنین میزبان اولین فروشگاه غیرمتمرکز بازی چند پلتفرمی است.

دنیاهای دیگر

Worlds Beyond یک پلتفرم سازنده است که سازندگان را قادر می‌سازد تا تجربیات مجازی فراگیر با قدرت هوش مصنوعی (AI) ایجاد کنند. هدف این پلتفرم این است که مقصد قطعی Web3 باشد و هدف آن این است که Roblox Web3 برای بزرگسالان باشد.

نامحدود

The Unfettered یک بازی اکشن RPG با کیفیت AA مبتنی بر داستان Web3 با عناصر ژانر روح مانند است. این تیم به ارائه یک ماجراجویی همه جانبه اختصاص دارد که به بازیکنان مالکیت واقعی را با استفاده از دارایی های مجازی می دهد.

متا فایت

MetaFight یک بازی کارت دیجیتال و پلتفرم سرگرمی اجتماعی برای ورزش های رزمی است. این پلتفرم به عنوان اولین پلتفرم گیمیفی شده دارای مجوز جهانی برای هنرهای رزمی ترکیبی است که مجموعه‌ای از مبارزان را در خود جای داده است.

سرمایه‌گذاران، گیمرها و استارت‌آپ‌هایی که می‌خواهند شاهد پروژه‌های خارق‌العاده باشند، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را کشف کنند و با بازیگران کلیدی صنعت بازی Web3 در یک مکان ارتباط برقرار کنند، می‌توانند 12 اکتبر را در تقویم خود علامت‌گذاری کنند تا بخشی از روز نمایشی بازی باشند.

اکنون ثبت نام برای سرمایه گذارانی که می خواهند در این رویداد ویژه شرکت کنند باز است. شرکت کنندگان می توانند در اینجا ثبت نام کنند تا جایگاه خود را در این رویداد ایمن کنند و بخشی از جامعه پر رونق بلاک چین شوند. یکی از استارت‌آپ‌های شرکت‌کننده در این رویداد پس از ارائه پروژه‌های خود به حامیان برجسته صنعت، یک عضویت پایه 12 ماهه در اتحاد بازی‌های بلاک چین دریافت می‌کند. صفحه ثبت نام را اینجا ببینید.
نویسنده: Cointelegraph Accelerator

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید