در اینجا چیزی است که آخرین اصلاح قیمت بیت کوین نشان داد


آخرین بخش گزارش بازار آخرین اصلاح قیمت بیت کوین را به 26000 دلار و آنچه را که در مورد ساختار فعلی بازار نشان می دهد تجزیه و تحلیل می کند.

در قسمت آخر کوین تلگراف گزارش بازار، مارسل پچمن، تحلیلگر، کاهش اخیر بیت کوین به 26000 دلار را بررسی می کند. تحلیل بازار مشتقات نشان می‌دهد که گزینه‌های بیت‌کوین (BTC) و معیارهای آتی نشانه‌هایی وجود ندارد که معامله‌گران حرفه‌ای به سمت یک چرخش نزولی پیش می‌روند، و اگرچه این امر بازگشت سریع به حمایت ۲۹۰۰۰ دلاری را تضمین نمی‌کند، اما احتمال اصلاح طولانی‌مدت را کاهش می‌دهد. .

Pechman نمودار داده‌های Kaiko از نقدینگی و نوسانات BTC را ارائه می‌کند که از زمان سقوط FTX در نوامبر 2022 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با توجه به عدم وجود مشکلات نقدینگی یا افزایش نوسانات، آیا کاهش 11.4 درصدی قیمت در اواسط مرداد به دلیل بزرگترین نقدینگی های آتی شرایط را بدتر کرد؟ از نوامبر 2022؟

پس از سقوط اخیر 26000 دلار، حق بیمه آتی بیت کوین در 6 درصد خنثی قرار گرفت که نشان دهنده تقاضای متعادل بین موقعیت های خرید و فروش اهرمی است. این با انحنای گزینه های BTC -7٪ تا 7٪ خنثی مطابقت دارد، که نشان دهنده قیمت های پوشش نزولی معقول است.

پچمن با مرور مقاله دیگری به رویکرد لین آلدن، تحلیلگر اقتصاد کلان برای پیشنهاد یک ارز مشترک در میان کشورهای بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) می پردازد. آلدن فکر نمی کند که موفق باشد. پچمن نیز این دیدگاه را دارد. با این حال، آلدن توصیه های غیرمتعارفی به سرمایه گذاران کریپتو کرد و خاطرنشان کرد که اگر BRICS از ارزهای خود برای تجارت خارجی استفاده کند، دلار آمریکا ضعیف می شود.

قسمت کامل گوش کن گزارش بازار کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph را بررسی کنید و فراموش نکنید که روی “پسندیدن” و “اشتراک” کلیک کنید تا از آخرین مطالب ما مطلع شوید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *