Kresus یک بازار سفارشی برای پروژه های Polygon راه اندازی می کند


این شرکت همچنین از راه اندازی Kresus Connect، یک پورتال Web3 برای SuperApp خبر داد.

توسعه‌دهنده Web3 KresusLabs راه‌اندازی بازار Kresus، یک بازار سرپرست که به عنوان پورتالی برای پروژه‌های Polygon عمل می‌کند، در 23 آگوست اعلام کرد.

KresusLabs پس از تکمیل یک دور سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری به رهبری Cameron Winklevoss در اوایل ماه مارس و راه اندازی “SuperApp” در ماه مه، حضور خود را در فضای Web3 در سراسر سال 2023 احساس کرد.

مرتبط با: اپلیکیشن Web3 Kresus 25 میلیون دلار برای اتصال مصرف کنندگان به بلاک چین جمع آوری می کند

بازار Kresus به عنوان پلی بین تجربه استاندارد Web3 و بازارهای سنتی Web2 طراحی شده است. ظاهراً ماهیت سرپرستی آن به کاربران SuperApp کمک می کند تا درهم و برهمی درک شده بین دارایی ها و پروژه ها را در بلاک چین Polygon حذف کنند.

طبق پست @Kresusofficial در X (توئیتر سابق):

پس داخل بازار کرسوس چیست؟ فهرستی از پروژه‌های برتر DeFi، Gaming و NFT را پیدا کنید. هر پروژه در بازار ما توسط تیم Kresus برای ممیزی، تیم و موارد دیگر بررسی شده است و یک سفر یکپارچه و ایمن Web3 را برای شما فراهم می کند!

طبق گزارش Polygon، تا ماه می 2023، بیش از 843 NFT بر روی بلاک چین چاپ شده است. این نشان می دهد که بازارهای منتخب می توانند به خوبی توسط جوامع کریپتو و NFT مورد استقبال قرار گیرند.

KresusLabs همچنین Kresus Connect را در 23 آگوست اعلام کرد، ابزاری برای SuperApp که “اتصالات مستقیم و ایمن را به سایت های شخص ثالث” ارائه می دهد.

طبق یک پست وبلاگ، توسعه دهندگان dApp می توانند Kresus Connect را از طریق یک دکمه در برنامه های خود پیاده سازی کنند. این به کاربران SuperApp اجازه می دهد تا از طریق پل Web3 Kresus به یکپارچه متصل شوند.

سازمان‌های Web3 به طور فزاینده‌ای در حال سرمایه‌گذاری بر روی فناوری‌های پل زدنی هستند که سودمندی و عملکرد Web3 را با راحتی و تجربه کاربری Web2 ترکیب می‌کند.

همانطور که اخیرا Cointelegraph گزارش داده است، ثبت کننده Web3 Unstoppable Domains اخیراً پروتکل های پیام رسانی فوری و همچنین سرویس نام کاربری منحصر به فرد را یکپارچه کرده است. کاربران با نام‌های ثبت‌شده، از جمله دامنه‌های .polygon، .crypto، و .wallet، می‌توانند از طریق برنامه‌های پشتیبانی شده برای یکدیگر پیام ارسال کنند.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *