Kraken برای خرید صرافی هلندی BCM آماده می شود، مناظر خود را به اروپا گسترش می دهد


کراکن قصد دارد پلتفرم ارز دیجیتال مستقر در هلند را به عنوان پایگاهی برای توسعه آینده اروپا به دست آورد.

صرافی کراکن مستقر در ایالات متحده از یک معامله معلق برای خرید صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در هلند Coin Meester BV (BCM) خبر داده است که به دنبال گسترش به اروپا است.

اگرچه جزئیات مالی این معامله فاش نشد، کراکن و BCM پس از ایجاد چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا (EU) CryptoAsset Markets (MiCA) خود، خرید آتی را اعلام کردند.

اعلامیه Kraken بر برنامه‌های آن برای گسترش تجارت خود در سراسر اروپا با دریافت مجوزهای ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) برای فعالیت در ایرلند، ایتالیا و اسپانیا تاکید می‌کند.

بیانیه ای از دیوید ریپلی، مدیرعامل کراکن، قدرت اقتصاد هلند، پذیرش بالای ارزهای دیجیتال و فرهنگ نوآوری را به عنوان دلیل محرک برای ایجاد پایگاه عملیاتی در این کشور برجسته کرد.

خرید BCM به کراکن موقعیت قابل توجهی در بازار هلند می دهد و به مشتریان BCM امکان می دهد از یک محصول حتی قوی تر بهره مند شوند.

میچل زندویجکن، بنیانگذار و مدیر عامل BCM، گفت که پایگاه مشتریان فعلی آن از سرمایه گذاری و نوآوری های Kraken که از این خرید به دست می آید، بهره مند خواهد شد.

کراکن یک پیشگام در این فضا است، با سابقه ای که بیش از یک دهه را در بر می گیرد، و آن را به مباشر عالی تجارت ما در آینده تبدیل می کند.

BCM که اخیراً به عنوان بیت کوین میستر تغییر نام داده است، در سال 2017 تأسیس شد و خدمات تجارت و سهام ارز دیجیتال را ارائه می دهد که شامل دسترسی به بیش از 170 ارز دیجیتال است.

این شرکت در بانک De Nederlandsche به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال هلندی ثبت شده است. هر دو شرکت می گویند این معامله منوط به تاییدیه های نظارتی است که شامل تایید بانک مرکزی هلند می شود.

Cointelegraph برای جزئیات بیشتر خرید با Kraken و BCM تماس گرفته است.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید