صرافی کریپتو کراکن قصد دارد وارد معاملات صرافی ایالات متحده شود: گزارش


گزارش شده است که این شرکت مجوز کارگزاری را از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده به عنوان بخشی از برنامه توسعه خود دریافت کرده است.

صرافی کریپتوکارنسی کراکن طبق گزارش‌ها در حال برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات معاملاتی به کاربران برای سهام و صندوق‌های قابل معامله در بورس یا ETFهای فهرست شده در ایالات متحده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ در 27 سپتامبر، صرافی مستقر در ایالات متحده قصد داشت خدمات تجاری را در سال 2024 در ایالات متحده و بریتانیا از طریق بخشی به نام Kraken Securities راه اندازی کند. گسترش ابزارهای سرمایه‌گذاری کراکن فراتر از ارزهای رمزنگاری‌شده نیازمند مجوز از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی و تنظیم‌کننده‌های مالی در بریتانیا است، که صرافی در حال حاضر آن‌ها را در اختیار دارد.

حرکت گزارش شده صرافی رمزارز تقریباً یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که FTX USA اعلام کرد برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک پلتفرم معاملات سهام اعلام کرده است. برخی از اپلیکیشن‌ها مانند Robinhood هم‌اکنون خدمات معاملاتی سهام و ارز دیجیتال را ارائه می‌دهند، اما صرافی‌های دارایی دیجیتالی مستقر در ایالات متحده عمدتاً به ارزهای دیجیتال و پیشنهادهای مرتبط با آن پایبند هستند.

مرتبط با: هدف Kraken ثبت نمایندگی محدود در کانادا برای رعایت قوانین جدید است

در 26 سپتامبر، کراکن اعلام کرد که مجوزهایی برای ارائه خدمات دارایی دیجیتال در اسپانیا و ایرلند دریافت کرده است. این شرکت همچنین با یک دعوی مدنی از سوی کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا مواجه است که ادعا می کند یکی از محصولات تجاری آن از تعهدات طراحی و توزیع خود پیروی نکرده است.

در ماه فوریه، کراکن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای پرداخت 30 میلیون دلار خسارت، سود پیش داوری و جریمه های مدنی و همچنین توقف خدمات و برنامه های سهام خود به مشتریان ایالات متحده به توافق رسید. Cointelegraph با Kraken تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید