ساده نگه دارید: Cryptonauts نکاتی را در مورد رشد یک کانال کریپتو یوتیوب به اشتراک می گذارد


ناتان لئونگ، یکی از بنیانگذاران Cryptonauts، به The Agenda می گوید که چگونه و چرا تیمش محتوای رمزنگاری را برای فرهنگ ایجاد می کند.

در حالی که اصطلاح “اخبار جعلی” مدتی است که رایج شده است، این عبارت زمانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده آن را به یک شعار تبلیغاتی ویروسی تبدیل کرد، جان و محبوبیت جدیدی پیدا کرد. «اخبار جعلی» در نهایت تبدیل به یک الگوی رفتاری تعریف‌کننده نسل شد، و این احتمالاً به این دلیل است که یک حقیقت آشکار در این بیانیه وجود دارد که تا به امروز در بین مردم طنین‌انداز شده است.

رسانه ها ممکن است هر از گاهی در گزارش دهی اشتباه کنند و حتی کوین تلگراف نیز از این امر مصون نیست. همچنین مشخص است که مجریان خبر، روزنامه‌نگاران و شرکت‌های رسانه‌ای عینیت را کنار می‌گذارند و نظرات شخصی یا حامیان پولی خود را در مورد اخباری که به عنوان اخبار کاملاً مبتنی بر واقعیت ارائه می‌شوند، بیان می‌کنند.

در سال 2023، این به بحرانی تبدیل شده است که سازندگان محتوای کریپتو با آن مواجه هستند. ضرب المثل “جیک” از بین رفته است و بسیاری از سرمایه گذاران اکنون می دانند که بسیاری از محتوای متمرکز بر رمزنگاری انگیزه پنهانی دارند، مانند شیل کردن یک سکه خاص یا در برخی موارد، بودن یک حامی مالی اعلام نشده که محتوای آن روز را تبلیغ می کند. در نتیجه پیامدهای گسترده تر، چندین سازنده محتوای رمزنگاری حرفه ای و سرگرمی گفتند: دستور جلسه حفظ و افزایش مشترکین امسال یک چالش بوده است.

در قسمت 22 دستور جلسهمجریان برنامه ری سالموند و جاناتان دی یانگ با ناتان لیونگ، بنیانگذار و مجری برنامه صحبت کردند. کریپتونوها کانال یوتیوب همه چیز در مورد نکاتی در مورد آموزش و جذب کاربران جدید در مورد رمزنگاری در YouTube و نحوه رعایت اخلاق در حین انجام این کار است.

انسان سازی اشتها آور است

لیونگ گفت دستور جلسه او گفت که محتوای «انسانی کردن» یک تاکتیک مفید و مؤثر برای جدا کردن خود از همه مزخرفات است، با توجه به این که «در چنین مواقعی، همه می‌گویند، «NFTها کلاهبرداری هستند، بلی، بلا، بلی.» همه چیز یک کلاهبرداری است.» اما همانطور که او اشاره می کند، «افراد خوبی نیز وجود دارند که تلاش می کنند مالکیت دیجیتال را به واقعیت تبدیل کنند. در واقع سازندگانی وجود دارند که هکاتون ها را سازماندهی می کنند و سعی می کنند بهترین پروژه را پیدا کنند، درست است؟ در واقع سازندگان واقعی وجود دارند که می‌خواهند این فناوری به نحوی به دنیا کمک کند.»

به این دلیل، کریپتونوها او با این سازندگان صحبت می کند و تاکید می کند که آنها فقط افراد عادی هستند و ماموریت دارند. «این نوعی انسان‌سازی است. آره، شما 250 میلیون دلار یا 18 میلیارد دلار ارزش دارید، درست است؟ پس چیکار میکنی؟ آیا صبح از خواب بیدار می شوید؟ آیا خانواده داری؟ سگت را پیاده می کنی؟»

مرتبط با: پادکست Spotlight آینده کریپتو را پیش‌بینی می‌کند و درباره پذیرش آن بحث می‌کند

لئونگ همچنین بر اهمیت احترام به “زمان بیننده” تاکید کرد و تاکید کرد که هدف نهایی این است که اطمینان حاصل شود بینندگان کل ویدیو را تماشا می کنند و احساس نمی کنند که وقت آنها تلف شده است.

«اگر قرار است ویدیوی ما را تماشا کنند، ما از آنها می‌خواهیم که حداقل همه چیز را تماشا کنند، درست است؟ بنابراین، اگر احساس می‌کنیم که اصلاً ضروری نیست، نمی‌خواهیم وقت آن‌ها را تلف کنیم، زیرا البته زمان با ارزش‌ترین ارز است. بنابراین سعی می کنیم آن را کوتاه و شیرین کنیم.

او افزود: فکر می‌کنم بسیاری از مردم فکر می‌کنند ویدیوهای طولانی‌تر بهتر است، اما فکر می‌کنم اگر در وقت مردم صرفه‌جویی کنید و ویدیو را فشرده کنید و آن را جالب کنید، می‌تواند دو دقیقه طول بکشد.

چرا Cryptonauts رشد ارگانیک را بیش از شیلینگ پرداختی ارزش قائل هستند؟

لئونگ می‌گوید بسیاری از سازندگان رمزارز در معرض این قرار گرفته‌اند که کیف‌هایشان را شیل می‌کنند یا پول زیر میز را برای تبلیغ توکن‌های پروژه‌های دیگر می‌پذیرند. کریپتونوها آنها این مشکل را ندارند زیرا برای پول به محتوای حمایت شده وابسته نیستند.

“من فکر می کنم ما فقط یک قانون داشتیم: ما گفتیم که هرگز ICO انجام نمی دهیم. [initial coin offerings] خیلی زود. ما فقط پروژه هایی را در نظر خواهیم گرفت که قبلاً لیست شده اند و قبلاً راه اندازی شده اند و خوب بوده اند. ما همچنین قانون اساسی خود را مبادله اجباری نکردیم. شما دیدید که در FTX چه اتفاقی افتاد.

لئونگ که اصالت و سرگرمی را مقدم بر پول درآوردن می‌داند، می‌گوید: “ما فقط کاری را که می‌خواهیم انجام می‌دهیم و داستان‌هایی را که می‌خواهیم تعریف می‌کنیم. فقط می‌خواهیم داستان‌های خوب بگوییم، محتوای خوب ایجاد کنیم و در حین انجام آن لذت ببریم. من فکر می‌کنم این بهترین کار است. چیز مهمی چون پول نمی تواند اشتیاق را بخرد.”

اگرچه او اعتراف کرد که “مردم واقعاً به کریپتو اهمیت نمی دهند” در حال حاضر وقتی از او پرسیده شد کریپتونوهالئونگ با بیان اهداف خود برای آینده گفت که این کانال “واقعاً در تلاش است تا جامعه رمزنگاری را متحد کند.”

“من فکر می کنم ما می خواهیم شروع به انجام کاری کمی متفاوت کنیم. فقط برای تمرین آنچه که موعظه می کنیم. اگر در مورد جامعه هستیم، باید شروع به انجام برخی رویدادهای واقعی کنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر از سخنرانی لئونگ دستور جلسه – شامل کردن کریپتونوهاچشم انداز آینده از ترکیب تجربیات واقعی با محتوای رمزنگاری و کمک به جامعه آن: به قسمت کامل در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست اپل یا Spotify گوش دهید. فراموش نکنید که تمام برنامه های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید!

مجله: رویکرد طرفداران محور خواننده Vérité به Web3، NFT های موسیقی و ایجاد جامعه

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید