کانزاس لایحه کریپتو با هدف کمک های مالی سیاسی را تا ژانویه 2024 به تعویق انداخت


این لایحه سیاستمداران را ملزم می‌کند که کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال را فوراً به دلار آمریکا تبدیل کنند، بدون اینکه هیچ محدودیتی برای خرج کردن یا هدر کردن وجوه وجود داشته باشد.

لایحه ای در کانزاس با هدف محدود کردن و ممنوعیت اهدای ارزهای دیجیتال در کمپین های سیاسی تا ژانویه 2024 به تعویق افتاد.

قانونگذاران در مجلس نمایندگان کانزاس لایحه HB 2167 را در 25 ژانویه 2023 ارائه کردند. همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود، این لایحه با هدف اعمال محدودیت 100 دلاری برای تمام کمک های مالی سیاسی در انتخابات اولیه یا عمومی ایالت بود. این لایحه همچنین سیاستمداران را ملزم می‌کند که کمک‌های ارزهای دیجیتال را فوراً به دلار آمریکا تبدیل کنند، بدون اینکه هزینه‌ای داشته باشند یا مجبور به نگه‌داشتن وجوه باشند.

قبض ارز دیجیتال کانزاس HB 2167 تا 8 ژانویه 2024 به تعویق افتاد. منبع: kslegislature.org

بلافاصله پس از تقدیم لایحه به کمیسیون انتخابات مجلس، گزارش کمیسیون «پیشنهاد تصویب قانون» با تغییراتی در 31 بهمن 1392 به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، این لایحه به دلیل عدم انطباق با قانون ایالتی 1507 (مصرف لوایح مشروط به مهلت‌های مشخص) از تقویم حذف شد، که برخی از صورت‌حساب‌ها را مشمول ضرب‌الاجل‌های شدید می‌کند. عنوان قبض به شماره HB 2167 به شرح زیر است:

اصلاح قانون تامین مالی مبارزات انتخاباتی برای تنظیم و محدود کردن استفاده از ارز دیجیتال و ممنوعیت استفاده از هرگونه سرمایه سیاسی که توسط یک نامزد یا کمیته ای از نامزدها برای نامزدی برای پست فدرال جمع آوری می شود.”

کمیسیون اخلاق دولت کانزاس که به طور خاص کمک‌های سیاسی بیت‌کوین (BTC) را هدف قرار می‌داد، در سال 2017 گفت که کمک‌های ارزهای دیجیتال “بسیار محرمانه” است. مقامات کالیفرنیا همچنین در سال 2018 کمک های مالی ارزهای دیجیتال را ممنوع کردند، اما بعداً این تصمیم را در جولای 2022 لغو کردند.

مرتبط با: KC Fed رشد سالم صنعت ATM کریپتو را با وجود اپراتورهای غارتگر نظارت می کند

9 سناتور آمریکایی به حمایت از قانون ضد پولشویی سناتور الیزابت وارن پیوسته اند.

در وب سایت رسمی سناتور وارن، سناتورهای دموکرات گری پیترز، دیک دوربین، تینا اسمیت، جین شاهین، باب کیسی، ریچارد بلومنتال، مایکل بنت و کاترین کورتز ماستو و همچنین سناتور مستقل آنگوس کینگ نیز در ائتلاف دو حزبی حامی حضور دارند. انتخابات نامیده می شود. صورتحساب.

وارن در خوشامدگویی به حامیان لایحه جدید افزود: «ائتلاف در حال گسترش ما نشان می‌دهد که کنگره آماده اقدام است؛ لایحه دو حزبی ما سخت‌ترین پیشنهاد روی میز برای حذف استفاده غیرقانونی از رمزارزها و دادن ابزارهای بیشتر به قانون‌گذاران در جعبه ابزارشان است».

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید