قضات آزادی زودهنگام سام بنکمن-فرید را در حالی که وکلا در مورد مسائل مربوط به اصلاحیه اول بحث می کنند، در نظر می گیرند: گزارش


طبق گزارش ها، هیئتی متشکل از سه قاضی در دومین دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در نیویورک درخواست های وکلای سام بنکمن-فرید را برای آزادی زودهنگام از زندان بررسی خواهند کرد.

طبق گزارش ها، هیئتی متشکل از سه قاضی از دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم، استدلال های وکلایی را که به نمایندگی از مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) به نمایندگی از مدیر عامل سابق FTX، تحت توصیه آن برای بررسی آزادی او از زندان قبل از محاکمه در ماه اکتبر، شنیده بودند.

به تیم دفاعی SBF و دفتر دادستانی ایالات متحده هر کدام حدود پنج دقیقه فرصت داده شد تا در 19 سپتامبر در مقابل هیئتی از قضات بحث کنند. یکی از داوران گزارش شده است درخواست کرد استدلال اصلاحیه اول تیم حقوقی SBF، بر اساس ادعاهای بانکمن-فرید مبنی بر ارعاب شاهدان، از جمله کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، “دیگر هیچ اعتباری ندارد.”

وکلای بنکمن-فرید به دلیل نیاز به دسترسی به اینترنت برای آماده شدن برای محاکمه به دنبال تسکین بودند و همچنین استدلال کردند که دادگاه منطقه ای ایالات متحده در رد استدلال های اصلاحیه اول او برای تسکین “اشتباه” کرده است. بنکمن-فرید قبلاً اعتراف کرده بود که خاطرات خصوصی الیسون را برای خبرنگار نیویورک تایمز فاش کرده است و در نتیجه برخی از مطالب آنها منتشر شده است.

دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده، طبق گزارش ها اذعان کرد که در زمانی که SBF در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین نگهداری می شد، «مشکلاتی به صورت آنلاین وجود داشت»، اما اظهار داشت که او زمان دارد تا پرونده خود را آماده کند.

ساسون گفت: “حادثه با خانم الیسون نشان دهنده قصد دخالت در یک محاکمه عادلانه است.” “قاضی درست گفت که اصلاحیه اول هیچ ربطی به این موضوع نداشت. این جعل بود. وکیل مخالفی ندارد که محتوا خانم الیسون را در معرض دید منفی قرار داده است.”

بانکمن-فرید استدلال کرد که دوران زندان او حقوق متمم اول قانون اساسی او را نقض کرده و توانایی او را برای آماده شدن مناسب برای محاکمه اش که قرار است در 3 اکتبر آغاز شود، مختل کرده است. یک قاضی درخواست اولیه وکلایش برای آزادی را در 6 سپتامبر رد کرد که منجر به آزادی وی شد. به هیئت سه قاضی بروید. هنوز مشخص نیست که هیئت در مورد آزادی مدیر عامل سابق FTX چه زمانی تصمیم خواهد گرفت. این احتمالا یکی از آخرین فرصت های او برای آزادی قبل از محاکمه است.

جلسه ماه اکتبر اولین جلسه از دو محاکمه مدیر عامل سابق FTX خواهد بود. اولین جلسه، هفت اتهام کلاهبرداری مربوط به مدیریت وجوه کاربران در FTX و صرافی رمزنگاری Alameda را بررسی خواهد کرد. در دومین آزمایشی که قرار است در مارس 2024 آغاز شود، پنج اتهام اضافی در نظر گرفته شده است.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *