قضات درخواست سام بنکمن-فرید را برای آزادی زودهنگام رد کردند


سه قاضی در دومین دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در نیویورک درخواست وکلای سام بنکمن-فرید را برای آزادی زودهنگام از زندان رد کردند.

هیئتی متشکل از سه قاضی از دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای بخش دوم درخواست آزادی زودهنگام مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید یا SBF را رد کرد.

در دستوری که در 21 سپتامبر صادر شد، جان واکر جونیور، دنی چین و ویلیام ناردینی، قاضی میدان، درخواست SBF برای آزادی زودهنگام را رد کردند، که تیم او عمدتاً به دلایل متمم اول از آن دفاع کرد. در این حکم آمده بود که قاضی لوئیس کاپلان، قاضی رئیس پرونده جنایی SBF، “به درستی” تشخیص داد که سخنرانی بانکمن-فرید شاهد دستکاری است.

“سوابق نشان می دهد که دادگاه منطقه به طور کامل همه عوامل مربوطه از جمله: [Bankman-Fried’s] در تصمیم 21 سپتامبر، بیان شد که این الگوی رفتاری ادامه دارد که دادگاه منطقه را ملزم به تشدید مکرر شرایط آزادی در طول زمان می کند. این همچنین نشان می دهد که دادگاه منطقه یک جایگزین کمتر محدودکننده ارائه شده توسط دادگاه را در نظر گرفته است. [SBF] – دستوری که ارتباط او با مطبوعات را محدود می کرد – اما به طور منطقی به این نتیجه رسید که این یک “راه حل بلندمدت قابل دوام” نیست.”

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید