قاضی دفاعیات سام بنکمن-فرید را در برابر 4 میلیون صفحه از شواهد تازه فاش شده خواهد شنید


قاضی لوئیس کاپلان به دولت دستور داد تا به درخواستی پاسخ دهد که دادستان ها را از استفاده از شواهد جدید در کنار وکیل بانکمن-فرید در مورد دسترسی مناسب به مواد کشفی منع می کرد.

یک قاضی فدرال دفاع سام بنکمن-فرید را در برابر شواهد تازه منتشر شده ارائه شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) در آگوست خواهد شنید. به گفته وکلای بانکمن-فرید، 4 میلیون صفحه کمتر از این کشف منتشر شد. او کمتر از شش هفته تا جلسه دادرسی اش که برای 3 اکتبر برنامه ریزی شده است، فرصت دارد.

در 26 آگوست، قاضی لوئیس کاپلان دستوری صادر کرد که از دولت درخواست می‌کرد به نامه‌های تیم حقوقی بانکمن-فرید در مورد دسترسی مناسب وی به مواد کشفی پاسخ دهد و دستوری صادر کرد تا دولت از استفاده از شواهد به دست آمده پس از 1 ژوئیه جلوگیری کند.

به گفته وکلای بانکمن-فرید:

ما همچنین به کشف 4 میلیون صفحه اضافی توسط دولت در روز گذشته اعتراض داریم. […] شماره ECF به دلایلی که قبلاً در قطعنامه 206 به آن اشاره کردیم، دولت باید از استفاده از چنین شواهدی در محاکمه منع شود.»

حکم امروز به Bankman-Fried اجازه می‌دهد تا استدلال‌های وکیل حقوقی خود را در یک جلسه ویدیو کنفرانس که برای 30 آگوست برنامه‌ریزی شده است، ارائه کند.

دستور قاضی لوئیس کاپلان در 26 اوت. منبع: Inner City Press

بانکمن-فرید به سوء استفاده از وجوه کاربران برای سرمایه گذاری، هزینه های شخصی و کمک های مالی کمپین سیاسی متهم شده است. در مجموع 12 شکایت کیفری علیه مدیر عامل سابق FTX در دو شکایت از اکتبر 2023 و مارس 2024 ثبت شد.

در اوایل این هفته، بانکمن-فرید از اعتراف به اتهامات کلاهبرداری و پولشویی در کیفرخواست به روز شده دادستان خودداری کرد. در طول محاکمه، وکلای او استدلال کردند که باید با او در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین، جایی که از زمان لغو قرار وثیقه در 11 آگوست در آنجا بود، رفتار بهتری می شد.

به گفته وکلای وی، بانکمن-فرید به دلیل عدم وجود گزینه های گیاهخواری در زندان، مجبور بود از رژیم غذایی حاوی نان، کره بادام زمینی و آب تغذیه شود. وکیل او همچنین در مورد نیازهای پزشکی او ابراز نگرانی کرد و به اشتراک گذاشت که او از زمان زندان نتوانسته داروهای خود را مصرف کند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *