قاضی به دادستان های ایالات متحده تا 3 اکتبر فرصت داد تا پرونده علیه الکس ماشینسکی را بررسی کنند


جان کولتل، قاضی منطقه ای ایالات متحده، با استناد به “حجم کشف” و “پیچیدگی پرونده”، تصمیم گرفته است تاریخ شروع محاکمه الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس را به تعویق بیندازد.

وکلای وزارت دادگستری ایالات متحده زمان بیشتری برای کاوش دارند و به تیم دفاعی الکس ماشینسکی مدیرعامل سابق سلسیوس فرصت می دهند تا اسناد مربوطه را بررسی کنند.

جان کولتل، قاضی منطقه ای ایالات متحده، در حکمی در 25 ژوئیه گفت که زمان بین 25 جولای و 3 اکتبر را از محاسبات قانون محاکمه سریع، که قانونی است که محاکمه جنایی فدرال را ملزم می کند ظرف 70 روز پس از تنظیم کیفرخواست آغاز شود، مستثنی می کند. وی به «حجم کشف» و «پیچیدگی پرونده» علیه مدیرعامل سابق سلسیوس اشاره کرد.

قاضی کولتل گفت: «دادگاه دریافته است که عدالت ارائه شده در ادامه محاکمه بر منافع متهم و عموم مردم در یک محاکمه سریع برتری دارد.

قانون، دادستان ها را ملزم می کند که تا حد زیادی هر گونه اطلاعاتی را که «به نفع یک متهم» که «برای جرم یا مجازات مهم است» به تیم حقوقی ماشینسکی افشا کنند. کنفرانس 3 اکتبر، ماشینسکی را تنها یک روز پس از شروع محاکمه علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در همان ناحیه متهم شده بود، در دادگاه نیویورک قرار خواهد داد.

مرتبط با: اتهامات وارده به مدیر عامل سابق سلسیوس چه معنایی برای صنعت کریپتو دارد؟

سلسیوس در ژوئیه 2022، هفته‌ها پس از اعلام ورشکستگی فصل 11 توسط پلتفرم اعلام کرد که تمام برداشت‌ها را بدون ارائه جدول زمانی دقیق برای بازگشت آنها متوقف می‌کند. ماشینسکی در سپتامبر 2022 از سمت مدیرعاملی استعفا داد.

مقامات ایالات متحده در 13 ژوئیه ماشینسکی را به دلیل کلاهبرداری در اوراق بهادار، کلاهبرداری کالایی، و کلاهبرداری سیمی مربوط به کلاهبرداری ادعایی مشتریانش و گمراه کردن آنها با اطلاعات خاصی در مورد شیوه های تجاری سلسیوس متهم و دستگیر کردند. مدیر عامل سابق سلسیوس همه اتهامات را رد کرد و با قرار وثیقه 40 میلیون دلاری آزاد شد.

قاضی هنوز تاریخ رسیدگی به پرونده جنایی مدیر عامل سابق سلسیوس را تعیین نکرده است. اتهامات کلاهبرداری همراه با شکایتی بود که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا علیه Mashinsky ثبت شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز شکایت مدنی خود را علیه مدیر عامل سابق ارائه کرد، در حالی که کمیسیون تجارت فدرال در ماه ژوئیه اعلام کرد که 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرده است.

مجله: XRP یک امنیت نیست، مدیر عامل Celsius یک شکایت جنایی ارائه کرد و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 9-15 ژوئیه


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *