قاضی فدرال به جنسیس 5 روز فرصت می دهد تا از احضاریه Terraform Labs پیروی کند


این دستور در مورد ماهیت اسناد موجود در احضاریه نامشخص بود، اما بیان می‌کرد که جنسیس تا 9 اکتبر اطلاعات را ارائه نکرده است.

یک قاضی در ایالات متحده دستوری را تأیید کرده است که طبق آن، نهادهای Genesis Global باید اسناد خاصی را براساس احضاریه درخواست شده توسط Terraform Labs ارائه کنند.

در پرونده ای که در 13 اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، قاضی جد راکف گفت که جنسیس 5 روز (احتمالا تا 18 اکتبر) فرصت دارد تا اسناد را پس از احضاریه از Terraform آماده کند. بر اساس این پرونده، جنسیس نتوانسته است سوابق را تا 9 اکتبر ارائه کند، همانطور که در احضاریه 12 سپتامبر الزامی شده بود، اما دستور مشخص نبود که شرکت رمزنگاری به دنبال چه اسنادی است.

حکم 13 اکتبر قاضی جد راکف. منبع: دادگاه شنونده

این تصمیم بخشی از یک دعوای مدنی بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای اولین بار علیه Terraform و یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آن Do Kwon در فوریه ارائه کرد. کوون در حال حاضر به دلیل استفاده از مدارک جعلی مسافرتی در مونته نگرو در حال گذراندن محکومیت چهار ماهه زندان است و پرونده علیه Terra در ایالات متحده ادامه دارد.

مرتبط با: Terraform Labs ادعا می‌کند که Citadel Securities در سقوط استیبل کوین دخالت داشته است

رگولاتورهای ایالات متحده ادعا کردند که Terra و Kwon با ادعاهایی در مورد استیبل کوین الگوریتمی Terra USD (UST) “سرمایه گذاران را گمراه کرده و فریب دادند”. سقوط Terraform Labs یکی از رویدادهایی بود که باعث سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 شد، قبل از ورشکستگی FTX، BlockFi، Celsius Network، Voyager Digital و دیگران.

جنسیس در ژانویه درخواست حمایت از ورشکستگی را داد و دارایی‌های خود را در آن زمان حدود 10 میلیارد دلار و بدهی‌هایش را حدود یک میلیارد دلار تخمین زد. هم شرکت و هم صرافی ارزهای دیجیتال Gemini هدف یک شکایت مدنی بودند که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژانویه تنظیم شد. رگولاتور ادعا کرد که این شرکت ها اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق برنامه Gemini’s Earn ارائه می کنند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مرتبط با رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید