قاضی درخواست سهامداران برای وکالت در پرونده ورشکستگی سلسیوس را رد کرد


قاضی همچنین با وجود احکام مرتبط در پرونده SEC و Ripple از اعلام توکن CEL “غیر امنیتی” خودداری کرد.

قاضی مارتین گلن تلاش‌ها برای اعلام دسته خاصی از سهامداران در پرونده ورشکستگی شبکه سلسیوس را رد کرد. قاضی همچنین از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا توکن CEL یک امنیت است یا خیر، خودداری کرد.

اوتیس دیویس، سرمایه‌گذار، در درخواستی که در 25 ژوئیه ارائه شد و در 14 اوت در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک مورد رسیدگی قرار گرفت، از دادگاه درخواست کرد تا یک طبقه قانونی ایجاد کند تا سرمایه‌گذاران را جدا از کارمندان و مشتریان شبکه سلسیوس در نظر بگیرد.

دیویس همچنین از دادگاه درخواست کرد که تیم حقوقی نماینده کمیته بستانکاران بدون تضمین (UCC) را به دلیل عدم افشای اطلاعات ضروری مورد تحریم قرار دهد.

به گفته دیویس، با توجه به یافته‌های اخیر بین SEC و ریپل، که قاضی آنالیسا تورس تشخیص داده است که XRP یک اوراق بهادار نیست، این پرونده همچنین دادگاه را ملزم می‌کرد تا اعلام کند که CEL “یک امنیت” نیست.

مرتبط با: دقیقه شکست: قاضی حکم می‌کند که XRP در شکایت SEC علیه ریپل یک امنیت نیست

شایان ذکر است که در پرونده XRP، قاضی تورس حکم داد که ریپل از نظر فروش برنامه‌ای در مبادلات دارایی دیجیتال یک امنیت نیست. اما در همان حکم، قاضی تورس همچنین گفت که ریپل زمانی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته می شود یک اوراق بهادار است.

در پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد، پاسخ قاضی گلن نسبتاً سریع بود و هر سه درخواست ارائه شده را تنها یازده روز پس از بحث در جلسه استماع 14 اوت رد کرد.

قاضی گلن تمام درخواست های موجود در این طرح را رد کرد و افزود:

«هیچ چیز اعلام شده در پیشنهادات، این قطعنامه یا جلسه استماع نشان نمی‌دهد که آیا توکن‌های رمزنگاری یا تراکنش‌های مربوط به توکن‌های رمزنگاری، اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار فدرال هستند یا خیر، و کمیسیون و کمیته بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به وضوح تراکنش‌های مربوط به توکن‌های کریپتو را به هر مبنایی به چالش کشیده است. رزرو شده است.»

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، ورشکستگی شبکه سلسیوس در 14 ژوئیه 2022 اتفاق افتاد. تنها یک سال بعد، الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق این شرکت، دستگیر و به کلاهبرداری متهم شد.

از آن زمان شبکه سلسیوس چندین معامله را با هدف ارائه آسایش به مشتریان و گروه‌های سرمایه‌گذار انجام داده است که دور نهایی آن برای جلسه استماع اکتبر تعیین شده است.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *