JPMorgan نزولی محدود را برای بازارهای کریپتو پیش بینی می کند: گزارش


تحلیلگران جی پی مورگان کاهش بهره باز بیت کوین را نشانه ای از تضعیف روند فعلی قیمت می دانند.

به نظر می‌رسد روند نزولی اخیر بازار ارزهای دیجیتال رو به پایان است، زیرا آخرین تحقیقات JPMorgan نشان می‌دهد که اکثر انحلال‌های موقعیت طولانی تکمیل شده‌اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تحلیلگران این بانک آمریکایی تخمین می زنند که انحلال ها “تا حد زیادی عقب مانده است”. این پیش بینی بر اساس علاقه باز به قراردادهای آتی بیت کوین (BTC) در بورس کالای شیکاگو (CME) است و نشان می دهد که روند فروش ممکن است به زودی کاهش یابد. بهره باز، که مخفف قراردادهای آتی فعال است، به عنوان شاخصی از احساسات بازار و قدرت روند قیمت عمل می کند.

به گفته تحلیلگران، کاهش بهره باز بیت کوین به عنوان نشانه ای از تضعیف روند فعلی قیمت تلقی می شود. در نتیجه، در کوتاه مدت شاهد نزولی های محدودی در بازارهای کریپتو هستیم.»

CME BTC Futures Open Position. منبع: CoinGlass

این گزارش بیان می‌کند که ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر روند نزولی داشته‌اند، زیرا خوش‌بینی نسبت به تحولات نظارتی در ایالات متحده کاهش یافته است. به گزارش بازارهای کوین تلگراف، بیت کوین نزدیک به 26000 دلار معامله می شود که در 30 روز گذشته در 26 آگوست 11.27 درصد کاهش داشته است.

تحولات مثبت در ماه های گذشته قیمت بیت کوین را افزایش داده است. در میان آنها تعدادی از برنامه های کاربردی برای اولین صندوق های قابل معامله در مبادلات ایالات متحده (ETF) وجود داشت که به قیمت لحظه ای بیت کوین مرتبط بودند. لیست بازیکنانی که در انتظار تایید نظارتی هستند شامل BlackRock، Fidelity، ARK Investments و 21Shares و همچنین چندین مدیر دارایی دیگر است.

پیروزی جزئی آزمایشگاه ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یکی دیگر از اتفاقات مثبت بود. با این حال، تجزیه و تحلیل اشاره می کند که این خوش بینی در حال کاهش است زیرا سرمایه گذاران منتظر تصمیمات بیت کوین ETF هستند و درخواست تجدید نظر SEC علیه ریپل باعث ایجاد عدم اطمینان جدید می شود.

به گفته تیم جی پی مورگان، این سناریو به “دور جدیدی از عدم اطمینان قانونی” برای بازارهای رمزنگاری کمک می کند و آنها را در برابر تحولات آینده مستعد می کند. شرایط بازار خارجی، از جمله افزایش بازده واقعی ایالات متحده و نگرانی در مورد رشد اقتصادی چین، نیز در کاهش بازار کریپتو نقش داشته است.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *