JPEX پس از هشدار ناظر هنگ کنگ، کارمزد برداشت را به تقریبا یک هزار دلار افزایش داد


اعضای انجمن گزارش هایی را منتشر کردند مبنی بر اینکه کارکنان صرافی رمزارز غرفه خود را در رویداد Token 2049 در سنگاپور به دنبال این هشدار رها کردند.

صرافی کریپتو JPEX پس از دریافت اخطاری از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) گزارش شده است که هزینه برداشت خود را تا 999 Tether (USDT) افزایش داده است. کارکنان صرافی نیز در غرفه Token 2049 در سنگاپور مفقود شدند.

در 13 سپتامبر، SFC ناظر کریپتو هنگ کنگ هشداری را علیه JPEX به دلیل تبلیغ فعال خدمات خود برای عموم مردم هنگ کنگ، علیرغم عدم مجوز یا درخواست مجوز برای فعالیت در حوزه قضایی خود، صادر کرد. به گفته SFC، JPEX علیرغم اینکه تحت نظارت نیست، خود را به عنوان یک پلت فرم دارای مجوز و شناخته شده در وب سایت خود معرفی می کند.

به گفته SFC، آنها قبلاً به رهبران نظرات مرتبط و فروشگاه های خارج از بورس در مورد تردیدهای خود در مورد صرافی اطلاع داده اند و از آنها خواسته اند که از ترویج خدمات بورس خودداری کنند.

مرتبط با: رگولاتور اوراق بهادار هنگ کنگ تاییدیه اصولی را به HKVAX می دهد

هشدارهای SFC با گزارش هایی همراه شد که JPEX کارمزد برداشت را تا 999 USDT افزایش می دهد. آغاز شده برای پخش آنلاین ظاهراً هدف از این حرکت، منصرف کردن کاربران از برداشت پول خود از صرافی است.

جدا از این، اعضای جامعه که در رویداد Token 2049 در سنگاپور برگزار شد، گزارش دادند که غرفه JPEX به دنبال هشدار تنظیم کننده هنگ کنگ رها شده است.

برخی از اعضای جامعه انتقاد کرد این رویداد به صرافی اجازه داد تا خود را به عنوان حامی Token 2049، یکی از بزرگترین رویدادهای رمزنگاری در کشور، به بازار عرضه کند.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *