جامعه محلی Web3 برای کمک به شهروندان آواره “کمک رمزنگاری به اسرائیل” را راه اندازی می کند


هدف این کمپین خیریه جمع آوری کمک های بشردوستانه برای کمک به اسرائیلی های آسیب دیده از درگیری های اخیر است.

جامعه ای از رهبران محلی در فضای ارزهای دیجیتال، از جمله 42Studio، MarketAcross، Collider Ventures، CryptoJungle، Nilos، BlockchainB7، Efficient Frontier، Ironblocks Israel Blockchain Association و Bits Of Gold گرد هم آمده اند تا Crypto Aid Israel، یک جمع آوری کمک مالی جهانی را راه اندازی کنند. . به شهروندان آواره اسرائیلی که نیازمند کمک های بشردوستانه هستند کمک کنید.

درگیری های جاری و در حال تحول تلفات سنگینی را بر جمعیت غیرنظامی محلی وارد کرده است و اکنون هزاران تلفات آن تخمین زده می شود.

به گفته بن ساموچا، مدیر عامل CryptoJungle، هدف این گروه ارائه کمک فوری است:

ما امیدواریم که بتوانیم بودجه لازم را برای تامین غذا و سرپناه برای خانواده هایی که خانه های خود را از دست داده اند، جمع آوری کنیم. همچنین امیدواریم محصولات بهداشتی و پزشکی را برای غیرنظامیان اسرائیلی که در معرض گلوله باران قرار دارند، فراهم کنیم.

Crypto Aid Israel میزبان یک کیف پول چند امضایی است که توسط افراد برجسته در جامعه web3 محلی نظارت می شود. برای اهدا و کمک به آنها، می توانید به وب سایت آنها در اینجا مراجعه کنید.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده با کوین تلگراف، سازندگان Crypto Aid Israel از کسانی که می خواهند کمک کنند می خواهند در تأیید اینکه کمک آنها به کیف پول صحیح می رود هوشیار باشند:

قبل از اهدا، لطفاً آدرس کیف پول رمزنگاری را با آدرس تأیید شده در وب سایت رسمی مقایسه کنید تا مطمئن شوید که به دلیل کلاهبرداری های احتمالی فیشینگ و حملات سایبری، وجوه به آدرس هایی که ممکن است از طریق منابع دیگر برای شما ارسال شده باشد، ارسال نمی شود.

ابتکار Crypto Aid Israel از کمک های مالی بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط: مقامات اسرائیلی ارزهای دیجیتال را از سازمان های تروریستی مصادره می کنند و به فناوری های جدید وام می دهند


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید