سرمایه گذاران شکایت دسته جمعی علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon را کنار می گذارند


رد این پرونده در حالی صورت می‌گیرد که Terra با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مواجه است و Do Kwon احتمالاً به پایان دوران محکومیت خود در مونته‌نگرو نزدیک می‌شود.

گروهی از سرمایه گذاران که یک شکایت دسته جمعی علیه آزمایشگاه های Terraform و یکی از بنیانگذاران آن Do Kwon به دلیل کلاهبرداری مطرح کرده بودند، این شکایت را رد کردند.

در پرونده ای که در 28 سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا ثبت شد، وکلای مدافع شاکی نیک پترسون، که شکایت را از طرف سرمایه گذاران ارائه کرد، اخطارهای اخراج داوطلبانه را فقط علیه Terraform و Kwon ارائه کردند. در این اطلاعیه دلایل رد پرونده بدون پیش داوری به وضوح بیان نشده است.

” [Terraform Labs] متهمان به این شکایت پاسخی ندادند […] او همچنین درخواستی برای قضاوت اجمالی ارائه نکرده است.» از آنجایی که دادگاه کلاس پیشنهادی را برای هیچ هدفی در این مورد تایید نکرده است و این اخراج بدون پیش داوری باعث تعهد اعضای کلاس پیشنهادی نخواهد شد.

مرتبط با: دو کوون می گوید درخواست استرداد SEC غیرممکن است

تیم حقوقی پترسون این شکایت را در ژوئن 2022 پس از فروپاشی آزمایشگاه Terraform تنظیم کرد. بسیاری این را آغاز یک سقوط بزرگ بازار ارزهای دیجیتال توصیف کردند. Kwon و شرکت از آن زمان به دلیل نقش خود در طرحی برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران، هدف بسیاری از مقامات در سراسر جهان شده اند.

در ماه فوریه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک شکایت مدنی علیه Kwon و Terra تنظیم کرد و مدعی شد که آنها “برنامه ریزی چند میلیارد دلاری کلاهبرداری از دارایی های رمزنگاری شده را داشتند.” مقامات مونته نگرو کوون را در ماه مارس دستگیر کردند و متعاقباً او را به دلیل استفاده از اسناد مسافرتی جعلی به 4 ماه زندان محکوم کردند. در زمان انتشار، مشخص نبود که آیا او در مونته نگرو آزاد می شود یا به ایالات متحده یا کره جنوبی تحویل داده می شود.

مجله: Terra سقوط کرد زیرا از غرور به عنوان وثیقه استفاده کرد – Knifefight
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید